5. Gün embriyosu transfer gününü sayarsak 6. Gün idrar testi

Kızlarım merhaba, bugün transfer gününü sayarsak 6. Gün( normalde sayılmıyormış sanırım öyleyse 5. Günü oluyor) erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Sizce var mıdır??
Bende 6.gün bundan da silik bi şekilde öğrendim.Benimde çift transfer 5.gün embriyosuydu.Hayırlı uğurlu olsun inşallah.

Eklentiler

• IMG_9421.jpeg
    IMG_9421.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_9418.jpeg
    IMG_9418.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 43
Canım ben hayalet bir çizgi görüyorum 🫣🥰 bence kan ver sen zaten günün gelmiş olması gerekiyor. Ben kan verdim pozitif çıktı 2 günde bir artık varmı onu takip edeceğiz canım
Ayyy inşaAllah çıkar benimde yinede ümitlenmek istemiyorum tabi doktorum 12. Gün kan verebilirsin demişti yani pazartesi gününe denk geliyor ama öncesinde de verebiliyormuyuz ? Sende sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah 🤲🤲🥰🥰

Ayyy inşaAllah çıkar benimde yinede ümitlenmek istemiyorum tabi doktorum 12. Gün kan verebilirsin demişti yani pazartesi gününe denk geliyor ama öncesinde de verebiliyormuyuz ? Sende sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah 🤲🤲🥰🥰
Canım verebiliyorsun ben dayanamadım testle kafayı yemek üzereydim kan verdim ama işte düzenli artış takibi yaptırıyor doktor bence verirsen çıkar 🥰

Eklentiler

• IMG_5782.jpeg
    IMG_5782.jpeg
    26 KB · Görüntüleme: 53
X