5. Gün embriyosu transfer gününü sayarsak 6. Gün idrar testi

Canım bugünlü testi. Pembe olan

Eklentiler

• IMG_5741.jpeg
    156,7 KB · Görüntüleme: 135
  • B58CF8F7-ADAD-46EA-A96B-0404824E2C62.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 97
Kızlarım merhaba, bugün transfer gününü sayarsak 6. Gün( normalde sayılmıyormış sanırım öyleyse 5. Günü oluyor) erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Sizce var mıdır??
Benimde bugün 5. Günüm bende yapmak istiyorum ama korkuyorum reflü olacakmışım gibi arada karnım ağrıyor dünde sırtım çok ağrıdı inşalşah güzel haberler alırız

Benimde bugün 5. Günüm bende yapmak istiyorum ama korkuyorum reflü olacakmışım gibi arada karnım ağrıyor dünde sırtım çok ağrıdı inşalşah güzel haberler alırız
Canım inşallah en güzel haberleri alırız ben hata yapıp erken yaptım testi bu sefer acaba mı demekten umutlanamıyorum sen 1-2 gün daha bekle lütfen canım.

En zor süreç sanırım bunu beklemek insan dayanamıyorum inşaAllah hamilesindir hamileyimdir ben sürekli Meryem süresi dinliyorum ve onun inancına çok inanıyorum

En zor süreç sanırım bunu beklemek insan dayanamıyorum inşaAllah hamilesindir hamileyimdir ben sürekli Meryem süresi dinliyorum ve onun inancına çok inanıyorum
Canım inşallah ikimizin de tutunmuştur bebişlerimiz bizimledir gerçekten beklemek çok zor. Ben de her gün en az bir kez meryem suresi dinliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…