5. Gün embriyosu transfer gününü sayarsak 6. Gün idrar testi

Anldm bende şimdilik bi belirti yok benimde 3 denemem inşAllah tutmuştr Allah sağlıkla kucapnıza almayı nasip etsin

Kızlarım merhaba, bugün transfer gününü sayarsak 6. Gün( normalde sayılmıyormış sanırım öyleyse 5. Günü oluyor) erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Sizce var mıdır??
Canım merhaba benim de dün 5. Gunumdu transfer gunu hariç. Dayanamayıp test yaptım erken gebelik testi başta hiçbir şey çıkmadı 10 15 dk sonra aynı bu şekilde oldu. Bugün sabah da tekrar yaptım yine çift çizgi çıktı sonra gittim kan verdim 14.64 çıktı. 6. Gün değeri için nasıl bilmiyorum ama düşük gibi geldi biraz bana bilemedim inşallah kimyasal değildir.

Canım hayırlısı olsun inşallah, bence düşük olup olmadığıan takılma önemli olan 2 kat artık olup olmadığı ayrıca kimyasal neden olsun? Allahın izniyle imşallah test yaptığında yine artacak değerin. Kimyasal olması için değerin düşmesi gerek. Sen tekrar kan verdiğinde netleşecektir. Bebiişin seninledir inşallah

İnşallah öyle olur canm tesekkur ederim pozitif yorumun için insanın elinde değil korkuyor

Burda 7.gün kan verip değeri 7 civarı olup sonra yükselen okudum geçen. Değeriniz az değil 6.gün için yani.

Teste göre pozitif ama kan testi verip yükselmesini görmeden sağlıklı olduğuna tam emin olmak zor.
Benim doktorum idrar testi pozitif olduğu halde 10ncu ve 12nci gün kanından sonra emin oldu.

Teste göre pozitif ama kan testi verip yükselmesini görmeden sağlıklı olduğuna tam emin olmak zor.
Benim doktorum idrar testi pozitif olduğu halde 10ncu ve 12nci gün kanından sonra emin oldu.
Haklısınız, işte sabretmemiz gerekiyor biliyoruz ama o kadar çok bekledik ki dayanamadık. Yine bekleyeceğiz böylesi daha kötü oldu ama inşallah sonucu güzel olur

Haklısınız, işte sabretmemiz gerekiyor biliyoruz ama o kadar çok bekledik ki dayanamadık. Yine bekleyeceğiz böylesi daha kötü oldu ama inşallah sonucu güzel olur

Çok iyi anlıyorum. 10 sene sonra tüp bebekle hamileyim. 6 aylık hamileyim daha yeni yeni inanabiliyorum . İnşaAllah hayırlısıyla isteyen dileyen herkese sağlıkla nasip etsin Rabbim

Çok iyi anlıyorum. 10 sene sonra tüp bebekle hamileyim. 6 aylık hamileyim daha yeni yeni inanabiliyorum . İnşaAllah hayırlısıyla isteyen dileyen herkese sağlıkla nasip etsin Rabbim
Sağlıkla kucağına almak da nasip olsun inşallah canım darısı benim, isteyen tüm anne adaylarımın başına

Kızlarım merhaba, bugün transfer gününü sayarsak 6. Gün( normalde sayılmıyormış sanırım öyleyse 5. Günü oluyor) erken gebelik testi yaptım. Bu şekilde çıktı. Sizce var mıdır??
Bende baya erken yapmıştım 5. Gün falandı sanırım çok silik hatta kamerada görünmüyordu iki gün sonra tekrar ettim biraz daha netleşti çizgi sizinkide eğer hemen çizgi çıktıysa pozitif duruyor bazen kuruma çizgisi falanda oluyor

İlk 10 dakikad çıktı kuruma olur mu acaba? Bir de iki test yaptım ikisi de 10 dakikada çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…