5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

Kusmuyorsan ne güzel canım ben arada kusuyorum da maalesef artık psikolojim bozuldu kusma korkusundan su bile içemiyorum
Geçip gitseydi şu pis belirtiler bi
Bir aydır çekiyorum bunu bir ayda bin yıl yaşlandım sanki 😕
Ben bile bu kadar zorlanıyorsam kusanların halini düşünemiyorum… Allah yardımcın olsun cnm😖

Kızlar selam sata göre 6 hafta ilişkiye göre 5+3 1 gün gecikme 27 beta 3 gün 122 7 gün için yarın kan vericem umarım bende aranıza katılırım🙏🙏🤍🫶🏻

Beyaz leblebi ye canim bendede var beyaz leblebi bastiriyor yanmayi eksimeyi
5. Haftamın içinde koku hassasiyetim aşırı arttı.Sigara,soğan,balık 🤢 ayrıca bu sabah bulantım oldu leblebi ve temiz hava bastırdı kusmadım. Şuan 5.hafta için bende durum bu kızlar. Şiddetli kasık ağrım ve yorgunluğum yok😊

5. Haftamın içinde koku hassasiyetim aşırı arttı.Sigara,soğan,balık 🤢 ayrıca bu sabah bulantım oldu leblebi ve temiz hava bastırdı kusmadım. Şuan 5.hafta için bende durum bu kızlar. Şiddetli kasık ağrım ve yorgunluğum yok😊
Hamilelik oncesi sigara kullanan biri olarak bende sigara kokusundan nefret ediyorum ayyyy gececek bunlarda 🙏🏻

Hamilelik oncesi sigara kullanan biri olarak bende sigara kokusundan nefret ediyorum ayyyy gececek bunlarda 🙏🏻
Hamilelik öncesi bende sigara kullanıyordum. Bıraktım. Gerçekten bazı kokular beni bitiriyor şuan. Doktor 5 haftalıksın dedi. Keseyi gördük dış gebelik değil dedi henüz kalp atışı için erken olduğunu söyledi 7.haftada kalp atışını duyacağız inşallah. Kese boyu 7.80mm bugün verdiğim Beta 15bin

5 haftalık kese nasıl sizce hanımlar şekli vs

Eklentiler

• IMG-20230331-WA0033.jpeg
    IMG-20230331-WA0033.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 81
7. Haftada kalp atışı duyma şansımız varmış büyük ihtimalle o güne kadar beklemeye devam

İnşallah buna şükür diyeceğiz şimdilik doktor terslik olsa söylerdi takma kafana sen. 2 hafta sonra inşallah kalp atışı sonra cinsiyet derken geçip gidecek.
İnşallah ya ilkinde kürtaj oldum o yüzden çok korkuyorum

Aa çok üzüldüm olsun moralini yüksek tut güzel olur herşey mübarek aylardayız dua et bol bol. İlkinde bebekle ilgili birşey mi olmuştu?
Rabbim hepinizin bebegini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏 Belirtilerde regl sancisindan bir tık az ve sürekli olmayan arada gelen bir ağrı mi oluyor? Bir de beyaz sarı akıntı mi oluyor?

Rabbim hepinizin bebegini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏 Belirtilerde regl sancisindan bir tık az ve sürekli olmayan arada gelen bir ağrı mi oluyor? Bir de beyaz sarı akıntı mi oluyor?
Benim hamilelik belirtimde hafif şişlik ve reglimden bir kaç gün önce çok hafif karnımın altı kasıklarıma yakın yerde hafif sızlamalar başladı şuan hala ara ara kramp gibi giriyor. Çok merdiven inip çıkarsam özellikle artıyor.

Benim hamilelik belirtimde hafif şişlik ve reglimden bir kaç gün önce çok hafif karnımın altı kasıklarıma yakın yerde hafif sızlamalar başladı şuan hala ara ara kramp gibi giriyor. Çok merdiven inip çıkarsam özellikle artıyor.
Yorma kendini, bebisne ve kendine iyi bak. Benim de şüphelerim var ama emin olamıyorum. Arada giren karın ağrısı, sarı beyaz akıntı, bel ağrısı özellikle ayakta çok kaldıysam. Bir de biraz biraz göğüslerimde acıma başladı.

Yorma kendini, bebisne ve kendine iyi bak. Benim de şüphelerim var ama emin olamıyorum. Arada giren karın ağrısı, sarı beyaz akıntı, bel ağrısı özellikle ayakta çok kaldıysam. Bir de biraz biraz göğüslerimde acıma başladı.
Bende göğüs ağrısı henüz yok ama göğüslerimde ciddi büyüme var benim zaten göğüslerim küçük değildi ama abartısız bir beden büyüdü daha 5 haftanın sonundaymışım düşün yani🙈🤦🏻‍♀️

X