5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

ben 6haftalık gebeyim kese göründü ama mide bulantısı baş dönmesi koku hassasiyeti falan yok. Normal mi kızlar??? ama halsizlik ve kasık bacak bel ağrım var

ben 6haftalık gebeyim kese göründü ama mide bulantısı baş dönmesi koku hassasiyeti falan yok. Normal mi kızlar??? ama halsizlik ve kasık bacak bel ağrım var
Herkesin hamileliği farklı canım benim ilk hamileliğimde daha değer 20lerdeyken inanılmaz midem bulaniyordu ikinci hamileliğimde sırtım belim bacaklarım kasıklarım inanılmaz ağrıyordu 3. Hamileliğimde inanılmaz bir kabızla kendini göstermişti şimdiki gebeligimde de sadece mide yanması ve karnımın üst tarafı ağrıyor 😂 sen de ne güzel işte belki de çok rahat bir hamişlik gecireceksin belki de 😍

Hayırlı olsun cnm. Bende 8+3 oldum. Kokulara karşı hassasiyet, bulantı, yorgunluk, nefes darlığı… kısacası ruh gibiyim. Yaşam enerjim yok… bu günlerin hayırlısıyla geçmesini bekliyorum işte🥲
Merhaba bende 8 haftalığım bende sizin dediklerinize ek olarak kasiklar da ve karında bitmeyen ağrılar var sanki kaşıklarım.da ağır yük taşıyor gibi bazen bir ağrı vuruyor korkuyorum ztn daha önce 5 haftalık ken kanamam oldu tüp bebek ile iki koymuslsr di belki teki düştü dediler şuan böyle ağrılar olunca çok korkuyorum aynı seyleri yaşayan var mı burde ellerim sürekli titriyor kan tahlilleri ne baktırdım bir sirun yokmuş anlamadım 🥺 stresli dönemler den geçtim mucize gibi tuttu deprem di sonea kanamam oldu Allah yüzümü güldürsun

Ne güzel işte olumsuz düşünmeyelim, benim kardeşimde en yakın arkadaşımda o kadar rahat geçirdiler ki , normal hayat akışında geçti 9 ayları,inşallah bizlerinde öyle olur, bende de hiç bir şey yok 🧿 sadece adet olamadığımız için sanırım hafif kasık ağrısı ara ara rahatsız edici boyutta değil

Ben 6+6 yim bende de yok kimisinde olurmus kimisinde olmazmis sadece midem yaniyo ve koku hassasiyetim var benim. Sansli kesimdensin masallah de kendine nazar degdirme😂🤗

Merhaba bende 8 haftalığım bende sizin dediklerinize ek olarak kasiklar da ve karında bitmeyen ağrılar var sanki kaşıklarım.da ağır yük taşıyor gibi bazen bir ağrı vuruyor korkuyorum ztn daha önce 5 haftalık ken kanamam oldu tüp bebek ile iki koymuslsr di belki teki düştü dediler şuan böyle ağrılar olunca çok korkuyorum aynı seyleri yaşayan var mı burde ellerim sürekli titriyor kan tahlilleri ne baktırdım bir sirun yokmuş anlamadım 🥺 stresli dönemler den geçtim mucize gibi tuttu deprem di sonea kanamam oldu Allah yüzümü güldürsun
Cok gecmis olsun😔 icinizi rahat tutun bu donemde stres yapmayin hersey Allahtan bol bol dua edin kotu donemlerden sonra Allah size hediye vermis iyi dusunun iyi olsun bakin tahlillerinizde normalmis kendinize evham yapmayin hem bebiste hisseder siz stres yaptikca oyuzden bol bol dualar dinleyin okuyun insallah hersey daha guzel gececek guzelce dinlenin 🤲🏻

Cok gecmis olsun😔 icinizi rahat tutun bu donemde stres yapmayin hersey Allahtan bol bol dua edin kotu donemlerden sonra Allah size hediye vermis iyi dusunun iyi olsun bakin tahlillerinizde normalmis kendinize evham yapmayin hem bebiste hisseder siz stres yaptikca oyuzden bol bol dualar dinleyin okuyun insallah hersey daha guzel gececek guzelce dinlenin 🤲🏻
Allah razı olsun sizden kardeşim çok teşekkür ederim🤲🏻 ne güzel şeyler yazmışsınız usenmeden Allah da size güzellikler nasip etsin tamam dediklerinizi yapacağım çok sağolun ❣️

Kizlar hic çin takvimiyle kiz erkek tahminine baktinizmi peki googledan çin takvimi cinsiyet ogrenme yazin orda cikiyor ben inanmiyorum gerci ama dogru cikti diyen bi kac akrabam oldu hic denedinizmi😂

Kizlar hic çin takvimiyle kiz erkek tahminine baktinizmi peki googledan çin takvimi cinsiyet ogrenme yazin orda cikiyor ben inanmiyorum gerci ama dogru cikti diyen bi kac akrabam oldu hic denedinizmi😂
Ya ben de onu soracaktım biliyo musun 🤭🤭 ama kafam karıştı hamile kaldığımız aya mi bakacağız nasıl oluyor ? Yani benim son adet tarihi 25 subatti şubata mi bakacagim marta mi 😂😂 ( tabii bunlar batıl inanç eğlencesine bakicam Allah'ım ne verirse kabulüm 😍)

Kizlar selamlarrr ben suan 6+2 hamisim sizler kac haftaliksiniz belirtileriniz neler benim iki uc gundur kokulara asiri hassasiyetim basladi midem cok hafif bulaniyo (nerdeyse hic) birde enerjim yok sanki bugun, uyuma istegi geliyo sabahtan beri🤗 4. Haftadan beri ishaldim yeni duzeldim kendi kendime patates yiyerek ilac vs kullanmadim cunku hicbi acil veya doktor bir sey yapmadi soylemedi🥴 5 haftalikken doktora gittigimde kesede bebek gorunmuyo dedi o kadar uzuldumki ama umudumu kesmiyorum baska doktordan randevu aldim insallah gorunecek cunku daha kucuk ve gorunmeme ihtimali varmis o hafta bana dua edinnn🙏🏻 sizin durumlar nasil kim neler hissediyo bakalim kalp atisini duyan varmi kac haftalikken duydunuz bizden onde olanlar bizede bilgi tavsiye versinnnnnn😊☺️😊☺️
Selam,benım durumumda aynı.Suan 5 haftalık hamileyim kese var bebek yok ayrıca beta hcg 12000 cıvarında🤲🏻umudumuz tabiii hep var,hayırlısı sızın beta kac cıktı ?

Ben baktim erkek çikiyor ama inanmiyorum 😀
Gordugum ruya anlamlari felan hep kiza cikiyor 🤷
Gecen eltim geldi bizim kapida iğne bulmus senin kizin olacak dedi ve hamile oldugumu kimse bilmiyor tabi buda batıll inanç ama bilemiyorum 😀😄 iki kızım var Rabbim hayirlisiyla bir ekek de nasip eder insallah

Ya ben de onu soracaktım biliyo musun 🤭🤭 ama kafam karıştı hamile kaldığımız aya mi bakacağız nasıl oluyor ? Yani benim son adet tarihi 25 subatti şubata mi bakacagim marta mi 😂😂 ( tabii bunlar batıl inanç eğlencesine bakicam Allah'ım ne verirse kabulüm 😍)
Tahmini bebegin dogum tarihi neyse o gune bakiliyo birde sizin kac yasinda hamis kaldiysaniz o gune bakiliyo

Selam,benım durumumda aynı.Suan 5 haftalık hamileyim kese var bebek yok ayrıca beta hcg 12000 cıvarında🤲🏻umudumuz tabiii hep var,hayırlısı sızın beta kac cıktı ?
Benimde 4+6 da kese var icinde bebek yok dediler daha haftan erken olusmamista olabilir bos gebelikte olabilir dedi haftaya gel bebek varsa gorunur dedi gitmedim baska doktordan randevu aldim suan 7. Haftamdayim yarin kontrolum var beta testide yapmamisti o gun ustelik doktor hersey yarin belli olacak bebek varsa hem kalp atisinida duyabilirim bu hafta Allah herseyin hayirlisini versin bebisinde🤲🏻

Çok zorluyor beni canım 😞
Su bile içemiyorum sürekli midem bulanıyor. Çok halsizim hep yatıyorum acı çekiyorum resmen 🥺
Hamileliğimden hiçbir şey anlamadım millete bakıyorum sevinçle foto paylaşıyor geziyor tozuyor kahvesini bile içiyor ben yatalak gibiyim
Bende öyleyim canım. Enerjim yok… sürekli bulantı var. Ama kusmuyorum. Onada şükür🤦🏼‍♀️

Ben baktim erkek çikiyor ama inanmiyorum 😀
Gordugum ruya anlamlari felan hep kiza cikiyor 🤷
Gecen eltim geldi bizim kapida iğne bulmus senin kizin olacak dedi ve hamile oldugumu kimse bilmiyor tabi buda batıll inanç ama bilemiyorum 😀😄 iki kızım var Rabbim hayirlisiyla bir ekek de nasip eder insallah
Ay bende inanmiyorum o takvime ayni tarihte bi suru cocuk doguyo kimi kiz kimi erkek sonucta🤷🏻‍♀️😃 Allah gonlunuze gore hayirli vicdanli merhametli bir erkek evlat nasip eder insallah size

Bende öyleyim canım. Enerjim yok… sürekli bulantı var. Ama kusmuyorum. Onada şükür🤦🏼‍♀️
Kusmuyorsan ne güzel canım ben arada kusuyorum da maalesef artık psikolojim bozuldu kusma korkusundan su bile içemiyorum
Geçip gitseydi şu pis belirtiler bi
Bir aydır çekiyorum bunu bir ayda bin yıl yaşlandım sanki 😕

X