5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

Canım hayır maalesef 280 le görmen imkansız benim beta 2800 dü alttan zar zor görebildiler ayrıca betan gayet güzel artmış telaş yapma bence 5 ya da 5+5 haftalık olana kadar bekle öyle git biliyorum beklemek zor ama şimdi de gitsen 4 haftalıkken de gitsen birşey değişmeyecek görünmez kese üzgünüm. Ayrıca evet geç yumurtlamis olabilirsin
Betam bugün yani 3 gün sonra 1115 çıktı

Perşembe günü gidicem inşallah görünür.vajinal ultrason konusunda ne düşünüyorsunuz bazıları problem yaratmaz diyo bazıları bebeği riske atar diyo
İnşallah görünür 😍 canım valla benim şahsi fikrim bence vajinal ultrasonun zararı yok yani benim kanamam olmasına rağmen alttan bakıldı kanamam artmadı veya çok şükür bişey olmadi. O cihazı sonuna kadar sokmuyor ki sadece nasıl diyeyim vajina ucuna giriyor onun da kanama yapması bence imkansız yani

Kızlar 6+3 üz bu hatfa kalp atışını duyucaz allah nasip ederse ama vucudum gögüslerim öyle şiş ve acıyolarki bu şişkinliği yaşayan varmı aranızda yada ilerleyen zamanlarda gögüs hassasiyeti ağrı geçicekmi 🙁

Kızlar 6+3 üz bu hatfa kalp atışını duyucaz allah nasip ederse ama vucudum gögüslerim öyle şiş ve acıyolarki bu şişkinliği yaşayan varmı aranızda yada ilerleyen zamanlarda gögüs hassasiyeti ağrı geçicekmi 🙁
Aynılarını yaşıyorum canım ve geçeceğini hiç sanmıyorum 😅😅 seninle aynıyız ben de 6+3üm

Kızlarr selam anlayan varsa ya da ramzi teorisine göre yorumlarınızı bekliyoruuumm sizce kız mı? Erkek mi?

Eklentiler

• 09B08EF5-8996-42C2-88EB-5499DEDACC08.jpeg
    09B08EF5-8996-42C2-88EB-5499DEDACC08.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 59
Benimde gögüs hassasiyetim gittikçe artıyo gibi yanlışlıkla elim deyse canım gidiyo gibi🐣 bulantım da sabahları oluyo

Kızlar dünden beri felaket bulantı,hayatım kaydı midem inanılmaz kaynıyor hiç birşey yiyemiyorum suyu bile az az ,suda bulantıyı arttırıyor,önerisi olan var mı? Prilam kullanan var mı bulantı için

Selam kızlar, 7+ 3 günlük hamileyim bende 2. Gebeliğim Pazartesi randevum var inşaAllah kalp atışını duyacağız. İlkinde hiç bulantım olmadı bunda 2 gündür midem bulanıyo sürekli değil ara ara ama çok fena birşeymiş yerimden kalkamıyorum oruç tutuyordum bıraktım artık bulantı için tavsiyelere açığım sizler nasılsınız ne durumdasınız 🥰

Kızlar dünden beri felaket bulantı,hayatım kaydı midem inanılmaz kaynıyor hiç birşey yiyemiyorum suyu bile az az ,suda bulantıyı arttırıyor,önerisi olan var mı? Prilam kullanan var mı bulantı için
Mümkün oldukça tuzlu şeyler yiyorum. Akşamları peynir favorim oldu :işsiz:
Mide yanması içinde soda artık ne kadar geçirirse

Kızlar 9+1 olduk biz. Dünden beri inanılmaz mide yanmam mevcut. Laktoza da intoleransım var o yüzden laktozsuz süt ve süt ürünleri tüketiyorum. Aklınızda bulunsun mide yanmasına ayran, kefir, süt , yoğurt iyi geliyor.

Merhabalar 6+0 gebelik yolk ve normal kese var bebek görünmüyor bu normal bir durum mu ?
1 hafta ya da 10 gün sonra bebek ve kalp atışı duyulur mu ?
Başından böyle bişi geçen varsa yorumlarsa çok sevinirim ..
Teşekkür ederim 😊

Merhabalar 6+0 gebelik yolk ve normal kese var bebek görünmüyor bu normal bir durum mu ?
1 hafta ya da 10 gün sonra bebek ve kalp atışı duyulur mu ?
Başından böyle bişi geçen varsa yorumlarsa çok sevinirim ..
Teşekkür ederim 😊
Muayneniz vajinal mı oldu göbüşten mi bakıldı.
Vajinal muaynede gözüküyor sanırım. Birde son adet tarihine göre hesaplandığı için tam 6+0 da olmayabilir.10 gün sonra gittiğinizde göbekten de gözükür belki

Muayneniz vajinal mı oldu göbüşten mi bakıldı.
Vajinal muaynede gözüküyor sanırım. Birde son adet tarihine göre hesaplandığı için tam 6+0 da olmayabilir.10 gün sonra gittiğinizde göbekten de gözükür belki
Vajinaldı canım ...
Dün bebeğimin gelişimini durduğunu öğrendim üzgünüm 😢

X