5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

Kizlar 8+1 oldum sağlık ocağında bir kere kan verdim hic dr felan gitmedim arkadaşlarım kızıyor ya boş gebelikse diye ?
Oyle olsa belirtisi ne olurdu

Kizlar 8+1 oldum sağlık ocağında bir kere kan verdim hic dr felan gitmedim arkadaşlarım kızıyor ya boş gebelikse diye ?
Oyle olsa belirtisi ne olurdu
Boş gebelik belirtisi yok. Ultrasonla görünür ve anlaşılır. Boşsa zaten 1-2 hafta içinde kanamanız başlar, düşük için vücudunuz atar.

Boş gebelik belirtisi yok. Ultrasonla görünür ve anlaşılır. Boşsa zaten 1-2 hafta içinde kanamanız başlar, düşük için vücudunuz atar.
O zaman bi sikinti yoktur 8. Haftaya geldiyse insallah ☺️
Hastaneye gitmek hic icimden gelmiyor ramazan oruç derken iyice tembellestim bayramdan sonra bi gider bakilirim

O zaman bi sikinti yoktur 8. Haftaya geldiyse insallah ☺️
Hastaneye gitmek hic icimden gelmiyor ramazan oruç derken iyice tembellestim bayramdan sonra bi gider bakilirim
Normalde betaya en az 2 kere bakılmasını tavsiye ediyor herkes, yükselme olmuş mu diye. Ondan sonra da 6.-7. haftalarda en azından kontrole gitmek sağlıklı oluyor. Ben öyle yaptım en azından 6+2de kalbini dinlemiştim. Biraz geçe kalmışsınız gibi geldi bana ama tamamen sizin kararınız saygı duyarım

Normalde betaya en az 2 kere bakılmasını tavsiye ediyor herkes, yükselme olmuş mu diye. Ondan sonra da 6.-7. haftalarda en azından kontrole gitmek sağlıklı oluyor. Ben öyle yaptım en azından 6+2de kalbini dinlemiştim. Biraz geçe kalmışsınız gibi geldi bana ama tamamen sizin kararınız saygı duyarım
Daha zaten ramazanin basinda öğrendim gebeliğimi gitmek icin erken gordum bi kere saglik ocaginda kan verdim işte dedim biraz buyusun canlansin git gel yapmiyim hastaneye 9. Haftamda giderim sağlikli mi gelismiş mi birde cinsiyete giderim insallah
Bir sıkıntı olmazsa tabii

Daha zaten ramazanin basinda öğrendim gebeliğimi gitmek icin erken gordum bi kere saglik ocaginda kan verdim işte dedim biraz buyusun canlansin git gel yapmiyim hastaneye 9. Haftamda giderim sağlikli mi gelismiş mi birde cinsiyete giderim insallah
Bir sıkıntı olmazsa tabii
Kan testlerinizi yaptırmanız gerekiyor ama çoktan. Onun dışında cinsiyet tahmini en erken 12. haftada belli oluyor fakat tarama testleri de mevcut. Yaptırmayacaksanız bilemem tabi.

Kan testlerinizi yaptırmanız gerekiyor ama çoktan. Onun dışında cinsiyet tahmini en erken 12. haftada belli oluyor fakat tarama testleri de mevcut. Yaptırmayacaksanız bilemem tabi.
9. Haftada ilk muayeneme giderim 15. Haftamda da cinsiyet icin giderim diye dusundum ☺️
Diger kizlarimda da tarama testlerinin hic birini yaptirmadim çok şükür bişeyde çıkmadı..
Genetik bozukluk bi rahatsizlik yok ailelerimizde o yuzden

Kizlar selamlarrr ben suan 6+2 hamisim sizler kac haftaliksiniz belirtileriniz neler benim iki uc gundur kokulara asiri hassasiyetim basladi midem cok hafif bulaniyo (nerdeyse hic) birde enerjim yok sanki bugun, uyuma istegi geliyo sabahtan beri🤗 4. Haftadan beri ishaldim yeni duzeldim kendi kendime patates yiyerek ilac vs kullanmadim cunku hicbi acil veya doktor bir sey yapmadi soylemedi🥴 5 haftalikken doktora gittigimde kesede bebek gorunmuyo dedi o kadar uzuldumki ama umudumu kesmiyorum baska doktordan randevu aldim insallah gorunecek cunku daha kucuk ve gorunmeme ihtimali varmis o hafta bana dua edinnn🙏🏻 sizin durumlar nasil kim neler hissediyo bakalim kalp atisini duyan varmi kac haftalikken duydunuz bizden onde olanlar bizede bilgi tavsiye versinnnnnn😊☺️😊☺️
Merhaba bende de kese görünmüyor daha 1-2 haftalık olabilir dedi doktor aşırı ishal ve baş ağrısı var sizde de öyle oldu mu herkes kabız oluyor çünkü genelde korkuyorum?

Merhaba bende de kese görünmüyor daha 1-2 haftalık olabilir dedi doktor aşırı ishal ve baş ağrısı var sizde de öyle oldu mu herkes kabız oluyor çünkü genelde korkuyorum?
Merhaba evet bende ishal bas agrisi yasadim benim 5nci haftada bile kese bos olabilir dedi bekledim 7. Haftamda baska doktora gittim saglikli bebek gayette. Endise etmeyin en baslarda keseyi gormuyolar ama sonradan bebis hop beliriveriyo insallah seninde saglikli bebisin gorunur ileriki haftalarda🥰

Ayrica benim ishalim oyle biseydiki duramiyodum wcden cikamiyordum patates haslamasi yedim sabah oglen aksam sonra kesildi

Selamlar kızlar bende kan verdim bugün 3.kez 10.000 çıktı regl son tarih 7mart 13 Nisan'da beta hcg 3433 çıktı ultrason a girdim bugün kese göründü ama sizce değer normal mi şimdiden hepimize hayırlı olsun 🥰

X