5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

Yaaa ağlama canım yahu neden ağlıyorsun
Çok zorluyor beni canım
Su bile içemiyorum sürekli midem bulanıyor. Çok halsizim hep yatıyorum acı çekiyorum resmen
Hamileliğimden hiçbir şey anlamadım millete bakıyorum sevinçle foto paylaşıyor geziyor tozuyor kahvesini bile içiyor ben yatalak gibiyim

Ah kuzum Allah sabrını versin inşallah. biliyorum belki sana komik gelecek ama nefes egzersizleri ve meditasyon denedin mi hiç ?

Kaç haftaliksin canim daha geçer 1 aya sen kendine iyi bak bebisinde guzel guzel gelişsin yazin sende bol bol gezer fotiler atarsin aşko

Merhaba bende 7+2
Bebeği gördük kalp atışınıda duydum çok şükür
Benim 6. Haftada çok aşırı bulantım ve kusmalarım başladı şuan doktorum bana ilaç verdi onu kulanıyorum iyi geldi
Yurt dışında yaşıyorum burda kulandığım folik asit çok aşırı derecede bulantılara neden oluyor bugün kulanmadım gayet iyim ama kulandım zaman sürekli kusuyorum bu konuda nasıl baş edicem bilmiyorum
Cuma günü doktor randevum var ona sorup danışıcaz şuan vitaminli şeyler yemeğe çalışıyorum

Merhabalar, herkese 5+1 im şu an, öncelikle Allah herkese sağlıkla,hayırlısıyla bir süreç ve kucağımıza almayı nasip etsin
Sanırım daha çok yeni oldugu için bi belirtim yok ,haftaya salı dr a gideceğim, daha keseyi bile görmedik :)

Merhabalar hayırlı olsun ben de henüz 4+2yim ben de haftaya doktora gideceğim keseyi inşallah görürüm biraz içim rahatlar bende şu an sadece mide yanması ve ara ara karın ağrısı var bence şu an bu zamanlarimiz iyi zamanlarimiz bulantı ve kusma evresi beni korkutuyor

Ah kuzum Allah sabrını versin inşallah. biliyorum belki sana komik gelecek ama nefes egzersizleri ve meditasyon denedin mi hiç ?
Canım normalde yaptığım şeyler ama inan şu an hiçbir şey yapacak durumda değilim her şey ama her şey midemi bulandırıyor meditasyon nefes egzersizi gibi odak gerektiren şeyler için kafamı toplamam çok zor
Bütün gece uyumadım bulantı ve kusmadan. Öyle kötüydü ki bir ara ölüyorum ben diye ağlamaya başladım. Geçeceğini söyledikleri zamanlara da daha çok var nasıl sabredeceğim bilemiyorum

Kaç haftaliksin canim daha geçer 1 aya sen kendine iyi bak bebisinde guzel guzel gelişsin yazin sende bol bol gezer fotiler atarsin aşko
Yarın tam 9 haftalık olacağım canım
İnşallah öyle olur ama nedense hiç umudum yok bunun geçeceğine

Şu an hiiç olumsuz düşünmeyelim,ben öyle yapıyorum baştan olumlu iyi enerji gönderelim belki bizlerde rahat geçirenlerden oluruz

Öncelikle geçmiş olsun, annem anlatmıştı kardeşimin hamileliği zor geçmiş sürekli bulantı,serumlar fln ama bir süre sonra rahatlamış umarım sizinde öyle olur

Öncelikle geçmiş olsun, annem anlatmıştı kardeşimin hamileliği zor geçmiş sürekli bulantı,serumlar fln ama bir süre sonra rahatlamış umarım sizinde öyle olur
İnşallah şu an tek dileğim ve duam bu gerçekten sabırla geçeceği günleri bekliyorum umarım hiçbir hamile yaşamaz bu zorlukları

Ah kuzum ya gerçekten Allah sabır versin çok üzüldüm inşallah en kısa sürede geçer

Turkiyede bi akrabaniz varsa gonderiliyorsa buradan bir folik asit alinip gonderilebilirmi size acaba benim 1 kere midem bulandi öluyorum sandim Allah yardimciniz olsun hepsi gececek

Bu yaz hamiş olcan canısı boll boll tadını çikartt
Sonraki yaza da bebis kendini toplar cikarsin kizz
Ben haziranda dogum yapmistim 20 gunluk gezmeye basladim
Vallahi bende onun hesabini yaptim tam zamaninda hamis kalmisiz birinde ele avuca gelecek cocuk bu yazda hamis hamis son yalnizligimi gecircem sonrasina bakalim insallah uysal cocuklar olurlar tek temennim

Vallahi bende onun hesabini yaptim tam zamaninda hamis kalmisiz birinde ele avuca gelecek cocuk bu yazda hamis hamis son yalnizligimi gecircem sonrasina bakalim insallah uysal cocuklar olurlar tek temennim
İlk 6 ay çocuklar pek hastada olmuyor
Kışı sakin gazsız çıkartalim insallah kolik bebelirimiz olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…