5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

Benim bebişte sürpriz oldu normal rutin kontrole gebe olmayanlar polikinliğine gidip rahminde kalınlaşma var gebe olabilirsin test yap değilsen adet söktürücü veririz demişti bende test yaptım şok olarak öğrendim minik fasulyemi belirti olarakta hiç belirti yok iştahım açıldı sürekli cips çikolata yiyesim geliyor diğer gebeliğimde tiksinmem çok olmuştu yaptığım yemeğin kokusunu alınca asla yiyemiyodum bu aksine iştahım arttı anca yiyorum

Seninki daha büyük sürpriz olmuş hahah çok iyi benim midem deli gibi yaniyoorr yemek istesem de yiyemiyorum

Hayirli olsun bebisin canim
Hafta olarak bizlerden ilerisin acaba bu dedigin belirtiler kac gun sonra oldu. ? Bende suan ilk haftam cok normalim ishal disinda korkuyorum gelecek haftalarda kotulesmekten
6.haftada başladı yavaştan canım. Teşekkür ederim

Merhaba kızlar b n bugün 5+3 oldum. Beta HCG 8165. Geçen hafta doktor keseyi yolk kesesini gördü 4-5 Nisan gibi de kalp atışı inşallah. 7senedir bugünü bekliyoruz biz eşimle. Çok şükür rabbim verdi. 4kez dış gebelik 4.sunde sağ tüpüm alındı sonrasında 1 kez tüp bebek denedik o da olmayınca artık olmayacak bende istemiyorum dedigimin 1.senesinde rabbim nasip etti. Şu sıra çalışmaktan zaman bukdukca uyuyorum midem eskimeye başladı ve koku hassasiyetim arttı. Benim belirtiler bu şekilde

Eee gittin mi dr kalp atislari duyulur bu hafta
Gebelik hesaplamada cikiyor kac haftalik oldugun takip et istersen
Her yeni haftaya girdiginde heyecanla bebegim bu hafta ne kadar buyumus nereleri gelismis diye takip etmekk cokk guzel
28 şubatta hamile olduğumu öğrendim 8 martta keseyi gördük 18 inde kalp atışını duyduk şükür 3 farklı uygulama indirdim hepsinde gün farklı çıkıyor ultrasonda farklı çıkıyor benim hesaplamam farklı çıkıyor

Normaldir benim son adet tarihimin ilk günü 2-3 şubat ben 7 martta öğrendim 17 martta gittiğimde keseye göre 5+3 dedi doktorum dün kontrolde 6+2 olarak söyledi kalbini dinledim. Doktorun ona göre düzenleyecek zaten tarihini için ferah olsun

Ben de 8+4’üm bugün
Mide bulantısı kusma halsizlik tiksinti ne ararsanız hepsi var ve giderek daha da kötü oluyor maalesef
Sürekli yatıyorum ve son iki gündür çubuk kraker dışında pek bir şey yiyemiyorum su bile içemiyorum zar zor birkaç yudum
İlaç da kullanıyorum bulantı için ona rağmen böyle Nolcak bilmiyorum bu durum

Of en zor zamanlar Allah kolaylık versin çok zor

6+2yim kasik ağrısı beni benden aliyor sağ tarafım kasik ayrı bel ayrı agriyo mide bulantılarından bahsetmiyorum bile ayrı yetten gaz sancisi bide üstüne dişağrısı vallahi çöktüm hepsini idare ediyorum da bu kasik ağrısı çok fena benim gibi olan var mı

Benim kasik ağrım bugün basladi ben de korktum yine mi kimyasal olacak acaba diye bildiğin zonkluyor iş yaptırmıyor

Benim kasik ağrım bugün basladi ben de korktum yine mi kimyasal olacak acaba diye bildiğin zonkluyor iş yaptırmıyor
Keseyi gördünüz mü ?İş yapmak ne mümkün yemek zor yaptım bugün çektiğim ağrının haddi yok çok korktum hemşireyi aradım sordum normal dedi kanama yoksa sıkıntı yok rahim genişliyor dedi bakalım sağlıklı haberlerini alalım da her ağrı başımızın üstüne

Aynen öyle çekmesi sorun değil de içimizde sürekli bir acaba oluyor maalesef yok benim daha cok yeni 4 haftalık, haftaya gitmeyi düşünüyorum doktora

Aynen öyle çekmesi sorun değil de içimizde sürekli bir acaba oluyor maalesef yok benim daha cok yeni 4 haftalık, haftaya gitmeyi düşünüyorum doktora
Hayırlı olsun kimyasalı atin aklınızdan hala adet olmadıysanız kimsayal değildir bende daha önce kimyasal geçirdim adetim sadece 2 gün gecikti akşamına adet oldum kandada 13 çıkmıştı iyi düşünün iyi olsun

Benim ilk kimyasalimda 100lere kadar çıktı 1.5 hafta adetimden geçti öyle kimyasala döndü. Ne kadar dikkat etsek de etmesek de doğacağı varsa doğar yapacak birşey yok

Hayirli olsun guzel bi supriz yapmis bebis sana Allah sabir versin kardesim artik

Doktora göre 6+3 kendi hesabıma göre 6+6. Haftadayim..
6+2 de ultrasondan görülmedi vajinal göründü.
Kalp atışını dinletmedi sadece gösterdi.
Bu arada kanamalarimda oluyor ara ara onun içinde progestan fitil kullaniyorum.
Benimde tüm hassasiyetlerim.5. hafta bitiminde başladi. 6. Haftada katlanarak devam ediyor sanki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…