4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Okudum canım. Dün yolculuk falan vardı karıştı bildirmedim bugün de eksiklerimi bitiriim inşallah evdeyim
Aktif Lora canım bugün 11:58 de sendeanlarsin okudum bildirimi yapmışsın

Deliler9898 niyetine okudum bildirimin yok

Son kişi kipa için de yok

_rose_ bilgine canim

Benim okumam eksik mi kaldı? Bir tek.bu grubu sevdim çünkü bir derdim var kısmında açtığım konularda demediklerini bırakmadılar. O kadınlar laf sokmak için buraya üye olmuşlar. Bu grupta kimse kimsenin niyetini veya istediğini kınamıyor eleştirmiyor. Ama onlar sanki birbilerini tanıyorlar gibi konuşuyorlar

Aktif Lora canım bugün 11:58 de sendeanlarsin okudum bildirimi yapmışsın

Deliler9898 niyetine okudum bildirimin yok

Son kişi kipa için de yok

_rose_ bilgine canim
Sanırım D deliler9898 için demek istedi bazen kullanıcı isimleri karışabiliyor O zaman kipa için kaldı ya da artık hangisi için niyet edildiyse.

Senin neredeyse tamamlandı D deliler9898 bildirim yapmayan lora ile melankolik kalmıştı sadece melankolik de okuyacağını söyledi zaten

Mesajları okumaktan gözlerim yoruldu

Ben gidiyorum yatsıyı kılayım ezan okundu burda hanimlar biraz kafam ve gözlerim dinlensin

Gelicem K Kipa2008 _rose_
Listede olmamana rağmen çok emek verdin ve bana çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim Bence kipa tamamlanınca bir niyet belirle senin için de okuyalım diyoruz tüm listedeki arkadaşlar olarak

Evet okundu deliler9898 için . O zaman kipa için niyetleniyorum şimdi

Listede olmamana rağmen çok emek verdin ve bana çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim Bence kipa tamamlanınca bir niyet belirle senin için de okuyalım diyoruz tüm listedeki arkadaşlar olarak
Evet gerçekten diğer grupta da çok emeği var çalışıyormuş birde bilmiyordum yoğunluğun arasında çok dikkatli masaallah.

Bence şu an tüm olayı çözdük daha kurcalamayalım

K Kipa2008 için bildirim yapmayanlar
K Kirazxyz
Aktif Lora

HejaR12

Tam ben yazarken flamel de tamamladı

Kaldı geriye K Kirazxyz , Aktif Lora , HejaR12
Okudum kızlar, anca girebildim nette sorun yaşıyorum, Rabbim tüm dileklerimizi kabul eylesin kolaylıkla hep hayırla, eksiklerimizi Rabbim tamamlayıcı melekleriyle tamamlasın, herkes hakkını helal etsin, benden yana helali hoş olsun, Rabbim hepimizin gönlündekini hayırlarla versin

Teşekkür ederiz sizde hakkınızı helal edin Allah hepimizin niyetini kabul etsin

Eksiğiniz varsa tamamlarız rose arkadaşımız bilgi verir

HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN DUA KARDEŞLERİM BAŞTAN BİR KARIŞIKLIK OLDU BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE SİZLERE MANEVİ GÜÇ OLMAYA ÇALIŞTIM

SADECE ALLAH RIZA İÇİN SİZLERE OKUDUM

BENDEN YANA HAKKIM KAT KAT HEPİNİZE HELAL OLSUN SİZLERDE HELAL EDİN

BENİM İÇİN OKUNMASI GEREKEN BİR DURUM YOK CANLAR

ALLAH RAZI OLSUN DEYİN YETER BANA

Allah razı olsun inşallah canım. Rabbim gönlünden geçeni hayırla nasip etsin inşallah

Evet gerçekten diğer grupta da çok emeği var çalışıyormuş birde bilmiyordum yoğunluğun arasında çok dikkatli masaallah.
AMELLER NİYETLERE GÖREDİR

niyetin halis samimi içten ve ALLAH rızası olunca herşeye yetişiyorsun ALLAH yardım ediyor çok şükür

Bu arada burası tamamlansın diye gayret ederken kendi grubumu unuttum ne alemde bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…