4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Sanırım. tek tek sendeanlarsin mesajlarını okuyorum _rose_ _rose_ canım sendeanlarin en son kim için okudum bildirimi yaptı.... sonrasında 3 kişi için okudum yazdı ya biri delilergibinin diğer 2 kişi kim için okudu bi tespit edelim

Ahhhh bi sesli mesaj atabilsem :KK36:

Okudum yazan arkadaşlar niyetine isim belirtmez kiii
Hemenn bakıyorum

Iste gunu gunune bıldırım gelmeyince boyle oluyor, dıger gruptan da bılıyosun 😔 takıp de zor
Tatlım 32 kişi takip ediyorum biliyorsun diğer grupta destek amaçlı.... bu işler sorumluluk ister hak var hukuk var

Titizlikle yazılması lazım şu kişiye okudum diye :KK43:

Sendeanlarsın en son kendisi için okuma yapmış deliler98 için bildirimde bulunmamıştı. Zaten deliler için perşembe başlamıştık ama sendeanlarsın 3 gün giremediği için bugün de dahil 222 okumaya devam ediyor. Biz de kipanın niyetinin okumasını tek günde tamamlayalım diye kalan eksikler için bir gün daha bekleyince dün için okuduğu fazla oluyor. 3 taneden biri deliler98 içindi zaten diğer ikisi de kipa için oldu bu durumda. Kipa da ikisinin üzerine 22 ekleyince hem sendeanlarsın yerine tamamlamış oldu hem de fazladan olan okumayı kavs_i kuzah yerine armağan etmiş olduk son durum böyle 🥰

Arkadaşlar okuyamayacaksaniz bilgi verirseniz sevinirim ben bugün bitirmek istiyorum ama bilgi dönüşü olmadığı için okuruz okuyamayiz diye bekliyorum rica etsem hızlı bir dönüş yapın olur mu 😊@Kirazyz @ Aktif Lora @ flamel HejaR12 HejaR12
K Kipa2008 canım ben abdestli bekliyorum sana destek için hazırım ve müsait canım :KK36:

Tamam o zaman 50 okuyayım şimdi sahrabin aldığını bilmiyordun
Teşekkür ederim 🤗 ama zorlanacaksınız ben okurum gerçekten muhteşem birisiniz niyetine okuduğumuz kişiler okumadı ki baştan takip ettiniz durumları siz niyet edenlerden de daha özverili şekilde destek oldunuz Allah sizden razı olsun inşallah gönlünüzden geçen tüm güzelliklere sahip olursunuz🙏@penyez83

X