4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

RABBİM tez gün hepinize duam kabul oldu sevinci yaşatsın aminnnnnn

Sizlere destek amaçlı, yardımcı olmaya çalıştım. ALLAH rızası için, şevkle, sevkle ve samimiyetle okudum

Biraz önce Yasin ve fetih süresi okudum her biriniz adını okuyarak dua ettim

RABBİM dualarımızı kabul etsin aminnnnnnnnn

P Papatya016
Sohrab
HALLEYS
_rose_
K Kirazxyz
Aktif Lora
agustos72
Meral01
K Kipa2008
begonvil1985
kavs-i kuzah
M M_atruska
flamel
G Gunduzguzell1
Melan-kolik5
madamseker
HejaR12
YagmurSendeanlarsn
D deliler9898
K Kipa2008

ALLAH'a emanet olun dua kardeşlerim Hakkım varsa kat kat helal olsun

Allah razı olsun canım, bu grupta desteğin büyük Rabbim seninde o güzel kalbine göre versin her zaman

Allah razı olsun canım, dua gruplarında senın kadar ozverılı birini tanımadım da görmedım de, ıyıkı varsınn Rabbım Gonlunden ne gecerse tez zamanda nasip eylesin

Allah razı olsun. Rabbim her seyi o güzel gönlüne göre versin ❤

Yas senin kalbin ne kadar güzel Rabbim herşeyin en hayırlısını nasip etsin sana inşaallah Bide yeni ise basliycam pazartesi çok heyecanliyim benim için iyi olur inşaallah onun içinde dua edermsn

Allah razı olsun

Yas senin kalbin ne kadar güzel Rabbim herşeyin en hayırlısını nasip etsin sana inşaallah Bide yeni ise basliycam pazartesi çok heyecanliyim benim için iyi olur inşaallah onun içinde dua edermsn
RABBİM yeni işin de başarılı kılsın işlerin zor olmasın kolaylaşsin bereketli kazançların olsun dua kardeşim aminnnnnn

Rabbim binlerce kez razı olsun ağzına, nefesine, yüreğine sağlık canım.
Senin de ne dileğin varsa, tez zamanda hayırlısıyla yaşatsın

Allah razı olsun canım, dua gruplarında senın kadar ozverılı birini tanımadım da görmedım de, ıyıkı varsınn Rabbım Gonlunden ne gecerse tez zamanda nasip eylesin
Sohrab canım var var özverili arkadaşlar

Morrmeneksee
PiXiEE
MssPARE
Lna16
Tiniminimavihanim

Ben bu can dua kardeşlerimin okumalarinda vardım ne zaman grup açsalar peşlerine takılırım

onların takip sistemini göre göre yetiştim ben daha yeniyim öğrenciyim yani

Ama önümde tecrübe sahibi usta grup yöneticileri var sevgiler hepinize

Canım benim güzel kalplim meleksin senherkesin her duasına katılan duaları alan etiket yaptığım da ilk koşup gelen cansın penyecimm
Rabbim bizi çok güzel bir yerde tanıştırdı inşallah daha çok dualar da buluşuruz bitanem
Iyi ki tanıdım iyi ki dua grupları yaptım yine devam edicem bitanem yine Allahın izniyle birlikte olacağızrabbim duamızı duanı herkesin ginlundekini tez versin

Kızların hepsi harikalar
Ama dua listemizde olmamana ragmen hepimize yardım ettin, takıp ettin
Vardır bir hikmet listede olmadan beni bu topige sürükleyen birşey oldu... gruptaki arkadaşların güzel kalbini bilen RABBİM beni buraya davet etti ve sizlerle dualarda buluştuk çok şükür

Allah sende razı olsun canım benim rabbim o güzel gönlüne göre versin inşallah sen helal et hakkını canm

Bi üye demişti, yuksek enerjili burası dıye biraz olaylı bi grup olduk
Burada bir takım olaylar yaşanınca bu şekilde sorumluluk da bize kaldı tabi İyi bir yöneticilik yaptım mı bilmiyorum umarım hiçbir yerde hatada bulunmamışımdır. İlk defa bir dua grubuna katılıp ilk defa da takip edeni oldum ama hepinizi çok sevdim Özellikle penyez83 ve Sohrab siz ikiniz olmasaydınız ne yapardım bilmiyorum. Tekrardan çok teşekkürler, çok yardımcı oldunuz bana gerçekten

İkimiz ıcın de ilk oldu dua takıbı yapmak, cok guzel idare ettin, emegıne saglık canım benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…