4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Ben anlamakta zorlandım şimdi okuyamayacak arkadaşın yerine sendeanlarsin arkadaşımız mi okumuş oldu çünkü ben arkadaşın yerine kendi niyetime 70 okudum doğru anladıysam okuyacak arkadaşlardan birisi 70 eksik okursa fazla okunmuş olmaz

Ben eksik okuyabilirim 150 okudum bugun, 13 daha okursam 233 olur

Benim de kafam bir karıştı şimdi Sayıya 233 dedik ama YagmurSendeanlarsn 3 tane okuduysa birisi deliler98 için oluyor diğer ikisi de kipa için oluyor biri kendisi adına diğeri papatya adıma gibi yapsak yeniden 20 kişiymiş gibi kişi başına 222 düşüyor.

Ama şimdi buraya girmeyenler 233 okuyacak 19 kişiymişiz gibi haydaa bence de okumayanlardan düşelim… Benim de başım ağrıyor bugün biraz 50 tane alabilir miyim?

Aynen okumayanlar söyleyebilir 2 tane 222 okunmuş oluyor 1 tanesini ben kendim okudum
Şimdi şöyle değil mi mesele bir tanesini D deliler9898 niyeti için okudunuz kaldı 2, diğer ikisi de K Kipa2008 için desek bir tanesi kendi adınıza oluyor fakat 19 kişi kaldığımız için 233 okuyoruz, 222 + 222 = 444 sizin adınıza 233 okuduğunuzu varsayarak bu 444 sayısından çıkarıp 211 buluyoruz. Yani bu durumda 211 fazla sayı var oluyor dimi elimizde ben öyle anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…