4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Eksik 22 yi okurum oradan bir eksiğimiz kalmaz dönüş yapmayan arkadaslarda dönüş yapınca eksik kalan olursa gerisini ben tamamlayamaya çalışırım

YagmurSendeanlarsn canım 3 kere kimin için okudun bi yazardan devreler yanmadan çözeriz İNŞAALLAH
Canım şimdi ben 3 gün giremedim bugünle beraber 3 kişinin okumasını yaptım ama yazamadım diğer arkadaş senin yerine okuma yapıldı dedi yani bugün ki arkadaş için okumuş oldum 2 kişi için yaptığım okuma fazla oluyor

_rose_ canım bizler papatya için 222 bu arkadaşlar için tamamladık sadece madamseker in niyeti için 100 eksiği kaldı madamseker onu kendide tamanlar

Not olarak bilgine

Tatlım 3 kişinin yerine derken kimler bu 3 kişi _rose_ listeyi takip ettiği için bilir belki

Senin yerine biz okuduk derken Papatyanın senin niyetine okuması gereken 222 sayıyı bizler senin niyetine okuduk senin duanın 4444 e tamamlamak için

K Kipa2008 özlem cim canım sen duan paylaşıldıktan sonra tek tek mesajları oku kimler okumuş sayilari ve isimleri not al sonra okumayanları etiket yaparsınız

_rose_ canım ben deliler9898 için daha okuyamadım sayılar da karışık geldi bana tam okucam sayıyı dimi karışıklık olmasın
Canım siz deliler9898 niyeti için 222 okuyacaksınız

Sadece son arkadaş K Kipa2008 niyetine için 233 okuyacaksınız çünkü papatya dan haber alınamadığı için 19 kişiye bölündü 4444

Dip not kipa nin niyeti bu akşam 22:00 kadar okunması lazım

_rose_ bilgine canim

Bugunku sayıyı bozmayalım 233 devam..
222 lere 11 eklendi mı tamam olur.. 2 kısı yerine sayıcaz sendeanlarsin in okuduklarını...
Meral01 canım ne durumdasın, senın yerine sayalım mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…