4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Allah razı olsun hepinizden Kipaya sordum bakalım dileğini paylaşalım mı diye çünkü kendisi özel bir sebepten bir günde bitmesini istiyor herkes okuyabilir değil mi yarın?
Ben okurum inşallah eksik sayı kalmadı sanırım maşallah barekallah bir girdim hepsi okunmuş

Son niyetimiz arkadaşlar ve kipa arkadaşımız özellikle duasının tek günde bitmesini rica ediyor. El birliğiyle bugün bitirelim hepimiz, okuyamayanımız tamamlayamayanımız olursa birbirimize destek verelim, ALLAH hepimizin dualarını kabul etsin

Bugün K Kipa2008
arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 250, bizler 233 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti “Allahım Özlem kulunun sevdiği adam Erdalın en kısa zamanda mahkemesinin olması ve en kısa zamanda cezaevinden cıkmasını dilerim. Allahım sevdiği adamı özlem kuluna biran önce kavuştur. Duama amin diyen tüm arkadaşlarımın da dileklerini kabul et Amin“şeklindedir.

1. P Papatya016

2. Sohrab

3. HALLEYS

4. _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora

7. agustos72

8. Meral01

9. K Kipa2008

10. kavs-i kuzah

11. begonvil1985

12. M M_atruska

13. flamel

14. G Gunduzguzell1

15. Melan-kolik5

16. madamseker

17. HejaR12

18. YagmurSendeanlarsn

19. D deliler9898

20. K Kipa2008

K Kipa2008 canım 100 senin niyetine okuyacağım yarin sabah namazdan sonra İNŞAALLAH kalanı sen okursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…