4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

_rose_ canım
4 temmuzda kipa için 6 temmuzda begonvil için destek olmuşum şimdi tekrar baktım mesajlara

belki en son kime okudu, nerede kaldığını tesbit etmene yardımcı olur

_rose_ canım
4 temmuzda kipa için 6 temmuzda begonvil için destek olmuşum şimdi tekrar baktım mesajlara

belki en son kime okudu, nerede kaldığını tesbit etmene yardımcı olur

P Papatya016 Sanırım en son bana okudu _rose_ .
Bende korona oldum çok zor geçti özellikle düne kadar.. bir iki gün aksatsam da yetiştirmeye çalıştım ki herkes de öyle. Bilemedim ne desem boş.
Allah senden razı olsun diyebileceğim sadece penyez83 hiçbir menfaatin yokken herkese yetiştin Rabbim de senin dualarını kabul etsin inşallah
O okumamış gibi okunsun bitirilsin bence en son kişiyi de bitirelim ondan sonra eksikleri tamamlayalım hem belki dönüş yapar o zamana kadar

Başka grubu takip etmeye yardımcı oluyorum bilenler var bu grupta olan arkadaşlardan orada da eksikleri tamamlamaya çalışıyorum

Bu akşam fırsatım olursa bende hasta olan arkadaşlara destek olmaya çalışırım İNŞAALLAH

O zaman üç arkadaşın niyetine okuyalım bitirelim yarına kadar okuyamacak olanlar varsa ben 400 okurum gerisini paylaşırsınız uygunsa bilgi verdiğiniz zaman başlarım okumaya arkadaşların niyetlerini tekrar paylaşabilir misiniz

_rose_ canım sen kipa nın yazdığı gibi sırayla okunacak arkadaşın duasını ve sayıyı paylaş okudukça düşelim sayıdan el birliği ile okuyalım İNŞAALLAH

Gerçi M M_atruska kuzum dün bildirim yapmışsın fakat bir sonraki gün YagmurSendeanlarsn için diye düşünüyorum. Bu arada çok geçmiş olsun, isim belirtilmemişsin ya ondan kime okuduğuna emin olamadım

Papatyanın okudum bildirimi yapmadıkları
G Gunduzguzell1
Melan-kolik5
madamseker
HejaR12
YagmurSendeanlarsn
D deliler9898

Bu durumda 6*222 = 1332 yapıyor
Papatya yerine tamamlamamız gereken sayı

Kuzum her ikisine de okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Bugün ki arkadaş içinde 122 okudum agustos72 100 okuyacak inşallah.okuyamazsa yarın okurum onu da.
Allah razı olsun canım

Bence sırayla bitire bitire gidelim yine siz bilirsiniz ben de uyarım her türlü

Karar verin sizler... yatsı namazını kılıp geliyorum canım Takipteyim sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…