4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Yarın G Gunduzguzell1 arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 226, bizler 222 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti '' Hayırlısıyla okulumdan mezun olmak ve hayırlı bir evlat sahibi olmak" şeklindedir.

@Melan-kolik5 Arkadaşımızın niyeti ''Allahım bebeğimi hayırlısıyla hiçbir zihinsel ve fiziksel engeli olmadan sağlıklı bir şekilde ve hayırlı zamanda kucağıma almamı nasip et. İnşallah Ağustos ayında gireceğim detaylı ultrasonda hayırlı haberler alırım. Sen beni korktuklarımdan emin kıl şeklindedir.
İlk iki arkadaşımızın niyetleri buyur K Kipa2008 🥰

Nasıl karar verirseniz ben yardımcı olurum ben ufaktan okumaya başlıyorum siz netlesip yazın bende ona göre okuyayım sayıyı fazla okurum o konuda da bir sorun yok benim için gece bitirip yarın iş çıkışı saat 18 den sonra geriye kalanı bitiririm

D deliler9898 niyetşne okudum rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻 _rose_ _rose_ benim sayım şuan kaç kaldı acaba takip edemiyorum yoğunum benim sayım kaç kaldıysa ben tamamlarım bildirim yapıp okuyamayan arkadaşın yerine . Herkese de teşekkür ederim 🌸
Son bir kişi kalmıştı 222 oluyor bu durumda 👼🏻 Ama K Kipa2008 okumaya başladıysa 222’den 50 düşünce 172 oluyor

Papatya yerine okuduğumuz sayılarda son durum şu şekilde;
G Gunduzguzell1 ; 50

Bugün D deliler9898 arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 226, bizler 222 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti “Karşısına kendisi için iyi bir kısmetin çıkması ve hayırlı bir evlilik gerçekleştirebilmesi“şeklindedir.

1. @Papatya016

2. Sohrab Sohrab

3. @_HALLEY_

4. _rose_ _rose_

5. @Kirazxyz

6. @Aktif Lora

7. @agustos72

8. @Meral01

9. K Kipa2008

10. begonvil1985 begonvil1985

11. @kavs-i kuzah

12. @M_atruska

13. @flamel

14. G Gunduzguzell1

15. Melan-kolik5 Melan-kolik5

16. madamseker madamseker

17. @HejaR12

18. @Sendeanlarsn

19. D deliler9898

20. K Kipa2008

**Bugünki paylaşımımı yapmakta biraz geciktim başta D deliler9898 arkadaşımız olmak üzere ne olur mazur görün** 😔
Okudum Allah kabul etsin

X