4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Yarın YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn arkadaşımız için okuyoruz.

Dua sahibi 226, bizler 222 adet okuyacağız.

Arkadaşımızın niyeti ''Yağmur’un aklından kalbinden geçen ne dileği varsa nasip olsun Rabbim herşeyin en güzelini en hayırlısını nasip etsin” şeklindedir.

1. @Papatya016

2. Sohrab Sohrab

3. @_HALLEY_

4. _rose_ _rose_

5. K Kirazxyz

6. Aktif Lora Aktif Lora

7. agustos72 agustos72

8. Meral01 Meral01

9. K Kipa2008

10. @begonvil1985

11. @kavs-i kuzah

12. M M_atruska

13. flamel flamel

14. @Gunduzguzell1

15. Melan-kolik5 Melan-kolik5

16. madamseker madamseker

17. HejaR12 HejaR12

18. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

19. D deliler9898

20. K Kipa2008
Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bugünkü arkadaşın niyetine okudum Allah dileğini ve duamızı kabul etsin 🙏 en son girdiği günden sonraki arkadaşlar için okuyalım hep beraber bitirelim derim girmiyorsa siteye niyetleri de bilmediği için okumamış olabilir

Bayramdan sonra sadece 1 kez bildirim yaptı. Bir hafta doldu bile çoğu kişide ne yapacağız? :KK43:
özelden mesaj mı atsan sen canım bildirim düşer belki telefonuna .... çalışan bir arkadaş benden daha önde destek istemişti mesaj atmıştı bana

4 temmuzda bu mesajı atmıştı
Yetiştiremeyen arkadaşlara tefriciye de yardım ediyorsunuz sanırım. Müsait olup vaktinşz olursa banada yardım edebilirmisiniz bugün çok sıkıştum

6 temmuz da da bu mesajı atmıştı
ALLAH RAZI olsun. evet çalışıyorum bu aralar yogunum hep zorluyorum sürekli eger müsait olursan bugunki arkadadın niyetine isteyebilirim kaç tane okursan

2 kez kendisine destek verdim işyerinde yoğunsa bilemedim :olamaz: yinde 2 dk yazabilir okuyorum yada okuyamıyorum diye

özelden mesaj mı atsan sen canım bildirim düşer belki telefonuna .... çalışan bir arkadaş benden daha önde destek istemişti mesaj atmıştı bana

4 temmuzda bu mesajı atmıştı
Yetiştiremeyen arkadaşlara tefriciye de yardım ediyorsunuz sanırım. Müsait olup vaktinşz olursa banada yardım edebilirmisiniz bugün çok sıkıştum

6 temmuz da da bu mesajı atmıştı
ALLAH RAZI olsun. evet çalışıyorum bu aralar yogunum hep zorluyorum sürekli eger müsait olursan bugunki arkadadın niyetine isteyebilirim kaç tane okursan

2 kez kendisine destek verdim işyerinde yoğunsa bilemedim :olamaz: yinde 2 dk yazabilir okuyorum yada okuyamıyorum diye
Aaah ah, ne diyebilirim ki, iyiki siz varsınız..
_rose_ _rose_ canım kimin ne eksik topluca bıldırım yaparsan sırasıyla alır okur bıtırırız..
Yarın kipa ıcın de 19 kısı olarak bolersen sayıyı daha iyi olur.. Dıger herkes bıldırım yapıyor zaten..

_rose_ _rose_ kuzum bugün ki arkadaşa sadece 100 okuyabildim sabahtan beri.
Maalesef korona olduk ben eşim oğlum.sanirim taziyede oldu.biri yardım edebilir mi bugün 😔

_rose_ _rose_ canım kimin ne eksik topluca bıldırım yaparsan sırasıyla alır okur bıtırırız..
Yarın kipa ıcın de 19 kısı olarak bolersen sayıyı daha iyi olur.. Dıger herkes bıldırım yapıyor zaten..
ben arkadaşı tanımıyorum bana destek verirmisin diye mesaj atınca, az çok beni sitede tanıyanlarınız oldu herkese destek olmaya çalışırım elimden geldiğince

üstelik bende çalışan biriyim ama bu konularda mutlaka bilgi veririm yoğunum okuyamıyorum gibi....

tesadüf yazışmalarınızı okudum şimdi de yazdım sizlere bilginiz olsun diye

Tamam ben bir eksikleri sayayım o zaman yalnız K Kipa2008 niyetinin tek günde okunmasını istiyordu. Eğer herkese de uyarsa tabi yarın akşama kadar tüm eksikleri tamamlayalım yarın akşam da kipanın niyetini paylaşalım cumartesi günü 19 kişiye bölerek bitirelim diyorum 👼🏻

X