4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Allah gönlüne göre versin canım.. Kolay gelsin

Kızlar.. Bir kaç gündür bir şeyler oluyor.. Takmamak lazım belki ama, bilemedim. Geçen hafta bir ilaç sıçradı gözüme açarken, plastik ince bir kısmıyla beraber. Baya acı çektim. Damlalarla falan geçti şükür. 2 gün kadar ara rar devam etti acısı.
2 gündür alyansım kayıp. Evdedir dedim yok. İşte mi kaldı dedim, sabah didik didik buraları aradım yok Üstüne bir de dün akşam telefonumu betona düşürdüm. Tam da köşesinin üzerine. Kırıldı köşesi ve ekranı. Dokunmatiği bozuldu. Çalışmıyor. Tamamen gitti. Zaten doktorla testler derken baya bir masraf oluyor. Bir de bunlar çıktı üstüne.. Telefonun tamiri kimbilir kaç lira olacak. Alyansın maddi değerini geçtim, manevi değeri var Ya acaba nazar mı var ya da ne biliyim ne var ki yaa.. Dün işle ilgili güzel bir haber almıştım. Ona sevinirken bunlar çıktı. Ne diyim. Allah'a şükür, Allah beterinden saklasın diyorum. Ne okunur ne yapılır? Bu akşam annemlerin yanına Bursa'ya gidiyorum. Okusun mu acaba yaa Bir şey kaybedince ne denir? Puoooff Çok da takmamaya çalışıyorum ama takmayacak kadar da zengin değilim ki.. Allah'ıma bin şükür tabi. Sağlık olsun da artık napalım.. Yapacak bir şey yok..

Son düzenleme:
bazen böyle herşey üst üste gelir canım bizlerdede oluyo akşam bizede çaya misafir gelcekti ağlayan kek yapalım dedik kızımla kekini pişirdi tam sütünü dökecekti süt şisesini düşürdü kırıldı kekin içine cam gitti diye çok korktuk kaldırdım başka yere bende çorba yapıyodum elimden bardak düştü yine kekin yanında dedim bu kekin başına gelenler bugün

Napiyim.. Sağlık olsun tabi ki ama moral bozuluyor haliyle. Dua okiyim

Allahın selamı rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun.Rabbim gönlümüzdekileri hakkımızda hayırlı eylesin istediklerimiz tez zamanda gercekleşsin.evlerimizden bereket huzur mutluluk hiç eksilmesin.derdi veren Allah dermanınıda versin inşallaaaaaahhh

nas felak ayetel kürsü derlerya hocalar nazar için okuyun diye tamda bilmiyorum

nas felak ayetel kürsü derlerya hocalar nazar için okuyun diye tamda bilmiyorum
Saol canım. Doğrudur. Netten de baktım öyle yazıyor. Okudum ama yine de okurum. Bir de nette böyle bir şey buldum. Kaybolan eşyam için de bunu okudum:

"KAYIP BULMAK İÇİN OKUNACAK DUA
Hz. Ömer (ra)'in oğlu Abdullah şöyle buyurmuştur: Bir eşyasını kaybeden veya çaldıran kişi, iki rekât namaz kıldıktan sonra şöyle dua eder:
"Allâhümme rabbe'd-dâlleti ve hâdiye'd-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike."
ANLAMI:
"Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola kılavuzlayan Allah'ım! Kudretin ve saltanatın hakkı için kaybettiğim şeyi bana iade eyle. Çünkü bu senin fazl ve keremindendir." (Bostanu'l-Arifin; Bilal Eren, Açıklamalı Dua Hazinesi, s. 304)
Kaybolan, çalınan bir şeyi bulmak için, her gün yirmi beş kere, "Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne …" duasını okuyabilir. Buluncaya kadar okumaya devam eder. Noktaların yerinde, kaybolan şeyin ismini söylemelidir."

Allah hepimizi nazarlardan, kem gözlerden korusun inşallah.. İyi insanlar çıkarsın hep karşımıza

canım bende ecem için 370 okudum Rabbim kabul etsin ne dileği varsa muradına erdirsin inş.

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

ECEM arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)...... .............. 374 OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370OKUDU
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370

8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370

11.Gulucuks ................ .. ...... 370 OKUDU
12.meral00................ ... ...... 370

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

ECEM arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)...... .............. 374 OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370OKUDU
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370

8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370OKUDU
9.GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370

11.Gulucuks ................ .. ...... 370 OKUDU
12.meral00................ ... ...... 370

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…