4444 Salat-ı Tefriciye Duası

hiç etrafınızında varmı 4-5 sene olmayıp sonra kendiliğinden olan
Benim kuzenimin sanırım 3 sene falan olmadı. Adet düzensizliği de vardı. Aşılaması tutmadı. Tüp bebeğe geçeceklerken doktor ara verelim demiş. O arada rahatlamışlar heralde nasılsa tüp yapıcaz diye. Zaten de adet düzensizliği var ya, yine gecikti sanmış. Bi bakmış hamile :KK73: :KK37:Oğlu şimdi 4 yaşında Allah bağışlasın :KK68:
Rahatlamanın %100 etkisi var yani. Herkesten duyuyorum ama nasıl olacak o iş bilmiyorum :KK45: Şu anda birden çok rahatladım :KK53:

Benim kuzenimin sanırım 3 sene falan olmadı. Adet düzensizliği de vardı. Aşılaması tutmadı. Tüp bebeğe geçeceklerken doktor ara verelim demiş. O arada rahatlamışlar heralde nasılsa tüp yapıcaz diye. Zaten de adet düzensizliği var ya, yine gecikti sanmış. Bi bakmış hamile :KK73: :KK37:Oğlu şimdi 4 yaşında Allah bağışlasın :KK68:
Rahatlamanın %100 etkisi var yani. Herkesten duyuyorum ama nasıl olacak o iş bilmiyorum :KK45: Şu anda birden çok rahatladım :KK53:
İnş bizde öyle oluruz müslüman ümit kesmezmiş ama bazen aklıma gelmiyor degil ya hiç olmazsa die

Allah bu rahatlığını hiç bozasın inş mutlu haberi alalım

KIZLAR BIZIM KOMSUMUZ VAR IZMIRDE 21 YILLIK EVLIYDI YASIDA 40 I GECMISTI.ESI HASTANEYE GITMESINE IZIN VERMIYOMUS KENDILIGINDEN OLURSA OLUR DIYOMUS.3 YIL ONCE HASTALANMISTI NORMAL BOGAZ AGRISI SANMIS HASTANEYE GOTURDULER 2 AYLIK HAMILESIN DEMISLER SUBHANALLAH 3 YASINDA KIZI VAR SUAN.ALLAHIM NELERE KADIRDIR YA

KIZLAR BIZIM KOMSUMUZ VAR IZMIRDE 21 YILLIK EVLIYDI YASIDA 40 I GECMISTI.ESI HASTANEYE GITMESINE IZIN VERMIYOMUS KENDILIGINDEN OLURSA OLUR DIYOMUS.3 YIL ONCE HASTALANMISTI NORMAL BOGAZ AGRISI SANMIS HASTANEYE GOTURDULER 2 AYLIK HAMILESIN DEMISLER SUBHANALLAH 3 YASINDA KIZI VAR SUAN.ALLAHIM NELERE KADIRDIR YA
hikmetinden sual olmuyor işte

arkadaşlar ecem arkadaşımız için 370 tamamladın Allah herkesin duasını kabul etsin. Sonra sıra bana geldi şükürler olsun .hepiniz hayırlı evlat için okuyorsunuz Allahım tez zamanda isteyen herkeze nasip etsin .
benim bir evladım var çok şükür Allahım onu bana bağışlasın sizede nasip etsin
Benim için dua okurken Gulay3535 evladımın sağlıklı ,hayırlı, içinde Allah korkusu olan okumuş bahtı güzel bir insan olarak büyüdüğünü görmek nasip olması için niyet ederseniz çok sevinirim oğlumun adı çağrı Allahım hepimizin dualarını kabul etisin.

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

ECEM arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)...... .............. 374 OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370

8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370

11.Gulucuks ................ .. ...... 370 OKUDU
12.meral00................ ... ...... 370

İnş bizde öyle oluruz müslüman ümit kesmezmiş ama bazen aklıma gelmiyor degil ya hiç olmazsa die
bunları duymak istiyorum en azından ümit olsun diye bazen sasırıp kalıyorum hiç bir sorun yk neden olmuyr die
Eveett.. Benim de aklıma geliyor bazen :KK43: Ama hemen def ediyorum o düşüncelerii.. Allah bol bol versiinn :)) Sağlıklaa..

Allah bu rahatlığını hiç bozasın inş mutlu haberi alalım
Valla dilim öyle diyor. İnşallah kalbim ruhum da onaylar da gelir bebişimiz.. Hepimizn gelsin inşallah sağlıklaa :KK36:

ben çıkıyorum kızlar iyi akşamlar :KK60::KK60:
İyi akşamlar canıımm.. Allah kabul etsin..

arkadaşlar ecem arkadaşımız için 370 tamamladın Allah herkesin duasını kabul etsin. Sonra sıra bana geldi şükürler olsun .hepiniz hayırlı evlat için okuyorsunuz Allahım tez zamanda isteyen herkeze nasip etsin .
benim bir evladım var çok şükür Allahım onu bana bağışlasın sizede nasip etsin
Benim için dua okurken Gulay3535 evladımın sağlıklı ,hayırlı, içinde Allah korkusu olan okumuş bahtı güzel bir insan olarak büyüdüğünü görmek nasip olması için niyet ederseniz çok sevinirim oğlumun adı çağrı Allahım hepimizin dualarını kabul etisin.
Amin canım amiinn... Allah oğluna sağlık iyilik güzellik mutluluk versin inşallah :KK68:

bunları duymak istiyorum en azından ümit olsun diye bazen sasırıp kalıyorum hiç bir sorun yk neden olmuyr die
Evet canım ümit oluyor bizlere haberlerde de duyuyoruz Çin de 70 yaşında bir kadının çocuğu olmuş daha haberlerde bunun gibi birsürü örnekler görüyoruz herşey Rabbimiz in izniyle işte
Inşallah daha fazla Rabbim bizleri bekletmesin
Bizimki de sebepsiz olmuyor canım eşimde de bende de sorun yok

canlar bu arada ben hafta sonu olamıcam.
okuyamıcağım arkadaşlar olursa haklarını helal etsinler.yada olmadı pazartesi okurum hemen.
çünkü hem doktor kontrolum var hemde satılık ev bakıcam ..
izmitin sokaklarını karış karış dolaşıcam. inş bitane uygun fiyata istediğim gibi bulurum amin

X