4444 Salat-ı Tefriciye Duası

kolay gelsin kızlar ben gruba bugün katıldım bazı sayı yalnışlarına sebep olmuşum ne olur kusura bakmayın ben bir şirketim muhasebe bölümünde çalışıyorum ve patronum kızı ile aynı odada karşılıklı çalışıyorum duanıza ortak olmaya çalışıyorum müdürüme çaktırmadan okumaya çalışıyorum o yüzden sizin kadar katkım olmuyor ne olur kusuruma bakmayın Zeynep arkadaşımız niyetine bende 150 adet okuya bildim yarın devam ederim fırsat buldukça :))
ahhhh o patronun kızı yok mu ahhh ahh yedi bitirdi bizi:)))

Ben de okumaya katılamam canım. Yasin'i de çok fazla okuyamam, haksızlık olur. Kendim devam ederim artık bundan sonra. Allah kabul etsin sizi.

maşallah sana canım valla helal olsun güzel okuyosun ben diorum ki herkesin sırası bitsin 41 yasıne başlayalım aynı sırayla olmaz mı?
canım bende diplomalı ev hanımıyım ezanda kalkıyoruz.başka işim gücüm yok günlük temizlik falanda yapılmıyor . ama ben cok okurum kabul olmaz sen 1 tane okursun kabul olur

Kızlar 50 daha ekleyin bana
Yaa o kadar okudum bir türlü ezberleyemedim kafam almıyor
Bide zaten b12 hapı kullanıyorum unutkanlığım çok fazla
Siz maşallah ne güzel okuyorsunuz ben yetişemiyorum Size az okuyorum hakkınızı helal edin.

50 okudum canım. Ezberledim de artık :KK58:

Bu arada Ecem arkadaşımız daha okumasını bitirmedi sanırım. Okurum demiş. Sen de yazmışsın ya. Sayılar karışmasın diye dedim ama belki de okumuştur. Yanlış anlamış da olabilirim.
Canım bitirdim 200 mutlaka okuyom söylediğim rakamı int sıkıntı oldugu için sürekli giremiyorum ama yazdığım sayıları bitiriyom canım sıkıntı yok yani o konuda :)

HER HAFTA BIR KISIYE 4444 SALAT-I TEFRICIYE OKUYORUZ.
RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN.....
ZEYNEP arkadaşımız için okuyoruz

LİSTEMİZ :

1. Volhat............................. 200

2.Sndz ..............................

3.İstanbulun sultani..........

4. papatyam .......................

5.dely.................................

6.masculin........................

7.Yasemin5846..................

8.Ecem8736…………………. 200

9.Gulucukgs....................

KALAN = 4044
Canım benim 200bitti tekrar 200daha ekle canım bana başladım onada allahım dualarımızı kabul etsin inşallah

X