42 yaşinda hiç hesapta yokken 3. ya da 4. çocuk mu geliyor

Kolaylıklar diliyorum size. Çocuklarınızla birlikte çok güzel yillariniz olsun

Bu ihtimal de yüksek yaşım ileri olduğu için. Cumartesi göreceğiz bakalım.

Uzun uzun yazmışsınız çocuklarınızın ne hevesli olduğunu yardım etmeye, doğrudur. Ama onlar daha çok buna oyun gözü ile bakıyor ya da büyüdüklerini kanıtlamak için bir araç olarak görüyor.
Yardım etmenin onların bir görevi olması ile keyif alarak yaptıkları bir aktivite olarak yapmaları arasında bir fark var. Sizin çocuklarınızdan sizin iş yükünüzü azaltmaları yönünde beklentiniz yoktur zira çok küçükler.
Bu konu altında itiraz edilen şey kızınız da yardım eder diyip, bir çocuktan yetişkin gibi davranmasını beklemek ve onu istemediği/kaldıramayacağı sorumluluklar altına yüklemek.

Tamam da neden oğlunuz da yardım eder demiyor da kızınız eder oluyor. Niye toplumsal olarak kadınlara yük bindirmeyi cinsiyet ayrımcılığı yapmayı bu kadar seviyoruz. Burdan bakıyor musunuz hiç olaya

Yaş ilerledikçe bebeğe bakmak daha zor oluyor hemde ikizmis.aldirin diyemem ama çok zorlanacaksaniz Allah yardımcınız olsun.

Ne varmış ayol yaşınızda gayet gençsiniz halam 45 yaşında doğum yaptı doğumdan sonra dinçleştin resmen diyor.Çocuk ne ara büyüdü anlamadık bileeeBen adınıza sevindim tebrik ederim
Teşekkür ederim ama şu an asıl kafama takılan graves hastalığım ve olası riskleri. Az önce biri yazdığından beri onu araştırıyorum. Endokrin doktorum da bu hafta yokmuş haftaya randevu alabildim. Şu an beş bilinmeyenli denklem içinde gibiyim

Endişelerinizi ve sizi çok iyi anlıyorum Sağlık durumunuzda problem olmayacaksa yaşınız hiç problem değil bence Acil şifalar diliyorum

Hayatım boyunca hiç çocuk isemedim hiçbir çocuğa bakmadım. Sağlıklı ve normal bir kadınım. Doğam bozuk mu şimdi benim anne olmak istemiyorum diye ? Örnek verirken biraz laflarınızın nereye gittiğine bakın

İkizlerim var aylik kres maliyetleri 40 bin lira. 4 cocuk olsa ayri oda imkansiz vs .
benim annem gec dogurmus beni .onu olumsuzluklari zaten cok fazla universite hayatim annem babamin hastaliklariyla gecti .bilemiyorum valla her iki taraftan da guzelleme yapamiyorum bu konuya
cocuk istemeyen arkadaslara bir oneri ria taktirdim ustune prezervatif .kaza olursa da ertesi gun hapi seklinde korunuyorum daha da cocuk olursa naparim bilmiyorum

Bakabilme durumunuz varsa dert etmeyin nitekim eşiniz de mutlu bu halden.

Yukarda soran üyeye yazmışsınız o msjı okudum korunma yöntemi göremedim o yüzden yok dedim .
Prezervatıfle korundugunu soylemıs hanımefendi...

Açıkcası bana prezervatif diğerlerine göre çok daha iyi koruma yöntemi gibi geliyor şayet başından beri kullanılıyorsa eğer..

Ama olacak olunca oluyor demek ki..

Bugünün 40 yaşıyla 20-30 sene öncenin 40 yaşı aynı değil.
İnsanlar artık 35 yaşlarında anne baba olmaya başladı modern dünyada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…