41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

hepimiz patladık kızlar. başımızda musibetler.. daha sıkı sarılıp dua etmemeizi istiyo rabbim..

hepimiz patladık kızlar. başımızda musibetler.. daha sıkı sarılıp dua etmemeizi istiyo rabbim..
Birbirimize bagliyizya nazar degdi.senin uzuntunle basladik sonra fatma sonra ben sonra loyalty.bugunleride atlatacagiz insallah.hepimiz zor gunler yasiyoruz.insallah eski gunlere donecegiz.

Birbirimize bagliyizya nazar degdi.senin uzuntunle basladik sonra fatma sonra ben sonra loyalty.bugunleride atlatacagiz insallah.hepimiz zor gunler yasiyoruz.insallah eski gunlere donecegiz.
ağlamak istemiyorum ama hayat yoruyo.

inş canım rabbim gönül rahatlığı versin hepsi hal olur inş siz iyi olunda

Banlanmis ne demek
Banlandim engellendim yani bu arkin adresi sabah yazdi size simdi sifresini verdi bana ebrulim icin 3 loyal icin 4 katre icin 4 asmu icin 4 okundu yazin benim listemi ben gelince yapariz ki zaten gelirim o zamana kadar bundan da yazmayim cunku ikinci adres diye bu kizi da banlarlar simdi

Hepinizi optum kurtaj cinayettir dedim kurtaj yanlilarina cocugu aldir diyenlere cok kizdim haliyle banlandim haydi by by Allaha emanet olun

kızlar daha iyiyim hamd olsun ebrunun yasinlerini bugün ablama okutcam inşallah..yarın bi doktora daha gitce sonucları göstercez..perşembe sabahda mr cekilcek kızlar dua edin mrdanda korkuyorum cok..Belgin naaptı barıstımı kocasıyla,mine nası,gülücüks nası toparlandımı fatma nerde biriniz özel msj atın kızlar merak ediyorum..tlfndan sayfaları okuyamıyrum kendinize dikkat edin

HEPİMİZ YIKILDIK TOPARLANIYORUZ BEN İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜR KOCAMLA BARIŞTIK.SENİN KİSTLER KAÇ CM BİRDE NE KİSTİKİ MR CEKİLECEN.NORMAL FOLÜKÜL KİSTİ DEGİLMİ.RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN ARKADAŞİM

CANIMMMM YAAAA

Günaydin kizlar,

aksam loyalty'ye mesaj yazdim yasinlerim icin ama cevap gelmedi. Sordugu arkadaslarinda iyi oldugunu söyledim, üstümde "hakkinda konustum" yükü kalmasin diye mesajimi kopyaliyorum:

-Selam canım nasılsın? ALLAH razı olsun ablana okutacakmışsın benim yasinleri, yalnız senin için sıkıntı olacaksa hiç uğraşma, ben kendim okuyayım. Belgin abla barıştı eşiyle, iyilermiş şükür. Betül şule de (gülücükgs) toparlandı şükür. Fatma banlanmış 31.01. açılacakmış banı o zaman geri gelecek. Mine kim onu bilmiyorum :) kesin diğer arkadaşlar da sana yazacaktır, ben yasinleri söylemişken bunları da yazayım dedim. Canım sende kendine dikkat et, ALLAH yardımcın olsun yarın ve Perşembe için. Dua edeceğim sana.-

anlamadım ben nedemek istemiş,
toplam 11 yasin mi okumuş

ebrulim için 3 okumuş
asmunikal..................4

loyalty88...................................4
katre584..................................4

canım sıra sendee.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…