41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

1. berirem.....................................4 okundu
2. Babamin_kiziyim......................4 okundu

3.gulucukgs...................................4 okundu
4.Kitapseverim..............................4 okundu
5. berree...................................... 4 okundu
6. blgsdr...................................... 4 okundu
7. tuncer82.................................. 4 okundu
8. e-brulim....................................6
9. asmunikal..................

10.loyalty88...................................4
11.adrenalin85................................3 okumuştur
12. katre584..................................

1. berirem.....................................4 okundu
2. Babamin_kiziyim......................4 okundu

3.gulucukgs...................................4 okundu
4.Kitapseverim..............................4 okundu
5. berree...................................... 4 okundu
6. blgsdr...................................... 4 okundu
7. tuncer82.................................. 4 okundu
8. e-brulim....................................6 (4 tanesi okunmuş 2 tanesi kalmış)
9. asmunikal..................

10.loyalty88...................................4(ya okuduysa)
11.adrenalin85................................3 okumuştur
12. katre584..................................

loyalty88..bekliyelim isterseniz...
ebruliminde 2 tanesi kalmış

selam kızlar.
benim sıramı sürekli atladık.
bir akrabamız vefat etmiş. yarın onun taziyesine gidicem. muhtemelen cüz falan alıp okurum. cuma gününe kadarda hastalanırım.
benim sıramı en altta yazabilirsiniz. bunu yapmamın sebebi, kendi sıramda 5 6 tane okuyabilecek durumda olabilmek için.

rabbim herkesin duasını ve dileğini kabul etsin
bunu yazmıştı

O zaman nasil olsa yarin siradaki arkadasimiza gececegimiz icin bu aksam bekleyelim, belki loyalty haber eder.
Ben bu aksam okuyabildigim kadar okurum kumbara yaparim okumadiysa onlara sayariz.

bugün ve yarın müsait olan loyalty için okusun o zaman
kendi gelince ebrulimin liste son şeklini almış olur biter
fatma loyalty için okuyabilecekmi acaba

O zaman nasil olsa yarin siradaki arkadasimiza gececegimiz icin bu aksam bekleyelim, belki loyalty haber eder.
Ben bu aksam okuyabildigim kadar okurum kumbara yaparim okumadiysa onlara sayariz.
Birgun giremedim neler olmus.loyaltyden niye haber yok.ne oluyor ya nazarmi degdi bize

bende
kumbara yapcam 4 tane en az okuyoz... yapabildiğim kadar yapıp biriktircem.. rabbim kabul etsin

kizlaar nasilsiniz ugrayamiyorum bu ara..Moralim cok bozuk haftasonu acillerde gecti bugun de doktora gittim sag kasıkta kist var 3 tane sanci yapiyo..Doktor dogum kontrol hapı verdi 2 ay kullan gel bakicaz dedi ama ben dogum kontrol hapi kullanmak istemiyorum...Benim gibi olan varmi..
o da bunu yazmıştı canım rahatsızdı

kizlaar nasilsiniz ugrayamiyorum bu ara..Moralim cok bozuk haftasonu acillerde gecti bugun de doktora gittim sag kasıkta kist var 3 tane sanci yapiyo..Doktor dogum kontrol hapı verdi 2 ay kullan gel bakicaz dedi ama ben dogum kontrol hapi kullanmak istemiyorum...Benim gibi olan varmi..

Birgun giremedim neler olmus.loyaltyden niye haber yok.ne oluyor ya nazarmi degdi bize

O da biraz rahatsizdi abla, kist varmis.

bende

kumbara yapcam 4 tane en az okuyoz... yapabildiğim kadar yapıp biriktircem.. rabbim kabul etsin

Amin insallah canim. Kumbara zor zamanlar icin en iyisi.

dün yazmış saat 14 gibi.
inş iyidir durumu

X