41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Kiz öyle deme yaa, bence sen esinin gözünde de güzelsin. Beni begenmiyor diye düsünüyorsun ama belki de o kadar güzelsin ki onun gözünde seni kiskaniyor baskalarindan? :)

kilo dediğin nedir ki canım verirsin sorun kilo değil
eşinle sakince konuş bakalım neden davet etmemiş seni
önyargılı davrandığı bişey vardır
sen de gel birlikte gidelim desem şunu diyecektin gibi bir savunması vardır

Yorgundun diye demedim dedi sabah icerde konusmadim konusmayi da dusunmuyorum o kendinden baskasini hakli gormez okulda iki bayan var taniyorum onlari beni de cok seviyorlar onlar fatma da gelsin demisler bu da gelemez o demis gittikleri ev iki sokak otemizde halbuki

Yha simdi dun ilac bitti 7 gun ara vericem haftaya tekrar basliycm dk hapina duzene girer herhalde

Yha simdi dun ilac bitti 7 gun ara vericem haftaya tekrar basliycm dk hapina duzene girer herhalde

haplarini devam kullanmaya kararlisin yani?

canim bak kendin diyorsun 'yorgunsundur diye birdey demedim' demis esin... ya tamam yinede demesi gerekirdi ama sonuc itibariyle seni düsünmüs.

Hakkında hayırlısı olsun gülüm. Eşinle otur iyice enine boyuna konuş, sorunu hallet sonra tekrar aklından geçirirsin hapa devam etme konusunu.
ben konusmam kı gelecek o yanlışını anlayacak hem okuzlugun en buyugunu yapmıs hemde benmı alıcam karsıma da konuscam kabahatını anlayacakmı yokk ben kıskanclık edıp kucuk bır zıyaretı burnundan getırmıs olucam hıc vaktımı harcayamam ona gıtsın baskasından yapsın cocugunu zaten burnuma getırdı bu gunje kadar sabredıyorum bırkaç hareketı daha olursa sabrım da tasacak sonra kalıcak ortada

ay o çokmu ya sende ben 74 kg dum şimdi 76 -75 değişiyo eşim hiç sorun etmez

Sen karşına alıp konuşsan birşey kaybetmezsin ki canım. Çok kızgınsın anlıyorum senide. Biraz kafanı toparla bakalım, herşey yoluna girer Allah'ın izniyle.

CANIM BENİM SEN TEPKİNİ VERDİN ARTIK SENSİZ BİR YERE GİDEMEZ MERAK ETME.KAYITSIZ KALSAYDIN NORMAL Bİ DAVRANIS ZANNEDECEKTİ.CANIM ARKADASIM COCUK OLAYINA KAFAYI TAKMA.OLMASADA OLUR.SEN EŞİNLE MUTLU OL HUZURLU OL GERİSİ ÖNEMLİ DEGİL.COCUK HİÇBİR SORUNU HALLETMEZ.CUMA SÜRESİNİ OKU HERGÜN KARI KOCA ARASINI DÜZELTİYOR BEN EŞİMLE İYİYİM HERGÜN OKURUM.HER DUAMDA EŞİMDE VARDIR.RABBİM EŞİMLE ARAMDAKİ MUHABBETİ SEVGİYİ ARTIR.BENİ ÇOK SEVSİN GÖZÜ BENDEN BASKASINI GÖRMESİN DERİM.EVLENMEK KOLAY ARKADASİM ÖNEMLİ OLAN EVLİLİĞİ SÜRDÜREBİLMEK.KİLO OLAYINA KAFAYI TAKMA ARKADASİM YANİ TAKDA COK TAKMA.BENDE 69 KİLOYUM ŞU EVİ TAŞIYAYIM SPORA GİDECEM İNŞALLAH.KİLO VERİLİR ARKADAŞİM.BU ADAM SENİN GİBİ Bİ KADINI BULMUŞ ALLAHTAN DAHA NE İSTER.BAK SEN GİTTİN BEN DAHA GİRMEK İSTEMEDİM BİR TARAFIM YARIM KALDI.ÖYLESİNE GİRDİM ŞİMDİ ACABA GELMİŞMİSİNDİR DİYE

amannnn pıs herıfe kızıp sızden nıye ayrılım dı mı oturuyo karsımda bıde cıtını çıkarmıo konusmuo beklıokı ben konusacam
ÖYLE DEME ARKADAŞIM O SENİN KOCAN.YÜCE RABBİM ARANIZDAKİ SEVGİYİ MUHABBETİ ARTIRSIN.SENİ O KADAR ÇOK SEVSİNSİN SENSİZ WCYE GİTMEK İSTEMESİN.GÖZÜ SENDEN BAŞKASINI GÖRMESİN.DUA ET ARKADAŞİM.

canım cok sagol yhaaa bıtanesın sen varya ama ben onun cezasını verıcem o benım yanıma markete bıle gıdemıycek çok kıvrananacak daha da neyse ıcım sogudu yhaa bılıomusun aramız duzelsın bıle ıstemıyorum amannn ben kendı ısıme bakarım bırcok seyden mahrum edıcem onu

CANIM BENİM SEN BUNLARINDA ÜSTESİNDEN GELİRSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…