41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Herkesin mutlaka derdi sikintisi oluyor.Yüce Rabbim sikintilarimizda mucadele etme sabri versin.hayatta hicbir sey kolay degil.herkesin bi intihani var.

Amin insallah canim. Derdi veren Rabbim dermanini da verir. Seninde dedigin gibi imtihan bunlarin hepsi ve biz bunlari en güzel sekilde atlatmaya bakacagiz. Her derde deva dualarimiz var cok sükür.

Kizlar ne yapalim bi fikri olan varmi devam edelimmi fatmayi bekleyelimmi.bana sorarsaniz fatmasiz hicbirseyin tadi yok fatmayi bekleyelim derim zaten birkac gune gelirim dedi.yinede siz bilirsiniz devam edelim derseniz ederiz

Kizlar ne yapalim bi fikri olan varmi devam edelimmi fatmayi bekleyelimmi.bana sorarsaniz fatmasiz hicbirseyin tadi yok fatmayi bekleyelim derim zaten birkac gune gelirim dedi.yinede siz bilirsiniz devam edelim derseniz ederiz

Canim benim icin farketmez, ben herseye uyarim. Fatmanin gelmesini bekleyip bu arada kumbaramiza birikim yapabiliriz, fatma gelince de diger arkadaslar icin bir mahsuru yoksa önce ona okuyalim, síkíntílaríndan kurtulsun insallah ama daha cok ihtiyaci olan varsa sirayi bozmayiz.

kumbara en mantıklısı gibi

kızlar neler olmuş. bi okudum şoktayım. bazı erkekler hakketten öküz odun.

Yokki anlatsam sevinirler cubnku biz disardan mukemmel bir cift gibi gorunuyoruz

Yani mukemmel olan esim uzun boylu duzgun fizikli yakisikli ama ben bi de bana bak tombul kisa boylu cirkin ee ben zaten bu adami haketmiyorum cocuk da doguramiyorum anlayacaginiz ben ise yaramazin tekiyim

Yani mukemmel olan esim uzun boylu duzgun fizikli yakisikli ama ben bi de bana bak tombul kisa boylu cirkin ee ben zaten bu adami haketmiyorum cocuk da doguramiyorum anlayacaginiz ben ise yaramazin tekiyim
ÖLE DÜŞÜNME TATLIM,, AAAA.. EN ÇOK MORALİ SEN BİZE VERİRKEN ŞİMDİ .. UMUTSUZSUN..

O zaman bizlerle paylas canim, daha dogrusu burda kendine yakin hissettigin arkadaslarinla paylas. Yaslanip birlikte aglayabilecegin cok omuz var burda.
Siz cok yakinimsiniz zaten buraya yazdim sadece diger bayanlar gibi bdv de konu acmadim zaten adetim bitmedi bir turlu 10. Gin oldu az az geliyo hala ne yapsam bilemedim sokuleli 5 gun oldu 5 gun de kahvrrengi leke geldi

oldumu şimdi bu dediğin
yakın olsaydık da oturup konuşsaydık keşke
Ben boyle dusunmuyorum esim beni begenip bi gere goturmeye tenezzul etmiyo ona gore boyle ben oyle bir asagilik psikolojisinde degilim cnm hatta resmimi koycam cirkin de degilim yani tek kusurum benim de hoslanmadigim sey biraz fazla kilom var 72 kiloyum versem de kurtulsam

Deme böyle canim, Rabbimin gücüne gider. Allahin yarattigi herseyin ayri bir güzelligi var. Hem ben senin kalbinin güzelliginin yüzüne yansidigina eminim. Lütfen olumsuz düsünme.

Siz cok yakinimsiniz zaten buraya yazdim sadece diger bayanlar gibi bdv de konu acmadim zaten adetim bitmedi bir turlu 10. Gin oldu az az geliyo hala ne yapsam bilemedim sokuleli 5 gun oldu 5 gun de kahvrrengi leke geldi

Canim biz seni ihtiyacin oldugu herzaman dinleriz, bunu rahatlikla diger arkadaslarimin adina da söyleyebiliyorum. Adetin icin doktora sormayacakmiydin? Ben mi yanlis hatirliyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…