41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Aynen sakin bi sekilde tepkini vereceksin.insanlara tepki vermedigin zaman ysptiklarinin dogru olduklarini zannediyorlar ve yapmaya devam ediyorlar

Kizlar gercekten onemli degil bosverin basit birsey ben unutmdigini iyi biliyorum cani sagolsun ne hali varsa gorsun biraz kendime donmek istiyorum bir sure girmeyecegim benim yerime birisi devralabilir mi takip isini birkacgun sonra gelecegim yine ewet kirildim ve karsimdaki hicbirzaman kabahatini anlayip gonul alacak bir tip degil biz 4 yildir ewliyiz bi kere bile seni seviyorum dememistir ewlenme teklifi bile etmedi ondan boe seyler beklemiyorum zaten kutlama hediye vs ama beni onemsemeyip baska kadinlara ziyarete hemde dogum ziyaretine gitmesi cok zoruma gitti bu farkli birsey ben bu hayattan yoruldum cok sikinti cektim oyle guclu oldum ki ama bazen yeter be diyorum iste iki cocuk var mezarda iki de tuvalette ben dayaniyorum bunlara ama herkesle ugrasmaktan cocuk derdinden kendime hic bakmamisim icimdeki o kucuk cocuk hala kapinin arkasima sinmis agliyor ben artik onu gormezden gelmiycem

Dedigim gibi bir kac gune gelirim

Aynen sakin bi sekilde tepkini vereceksin.insanlara tepki vermedigin zaman ysptiklarinin dogru olduklarini zannediyorlar ve yapmaya devam ediyorlar

Erkek kadin farketmez hatali olan hatasini anlamali ve ona göre de birseyleri düzeltmeye calismali. Bir kere susarsan hep ezilen taraf oluyorsun maalesef.

Benim esim kendi aileni unutacaksin benim ailemi benimseyecwksin diyenlerden bu konuda da cok sikinti yasadik annesi el ustunde tutulacak biz olelim onemsenmeyecek

Allah yardimcin olsun canim - DUALARIMDASIN.

Arkadaslar, fatma kardesimizi siralamada öne almaya ne dersiniz? Síkíntísí var, okuyalim belki faydasi olur?

canım benim allah içine ferahlık versin
inşallah sakince konuşur halledersiniz

Kizlar asmunikal tuncer icin de 3 tane okudu yeni listede onu unutmayin sinavlari var birkac gun gelmeyecek tuncerden sonra zaten ben bi kac gune gelirim biraz tel internet uzak durucak konusma orucuna basliycam iyi hissettigim zaman gelicem

Kizlar asmunikal tuncer icin de 3 tane okudu yeni listede onu unutmayin sinavlari var birkac gun gelmeyecek tuncerden sonra zaten ben bi kac gune gelirim biraz tel internet uzak durucak konusma orucuna basliycam iyi hissettigim zaman gelicem
bazı şeylerin düzelmesi için kırılma noktası olması, dibe vuırması gerek canım
inşallah mutlu şekilde gelirsin
gitmesen iyi olur ama nasıl iyi olacaksan öyle yap
üzme kendini, aklımız sende

Canim benim gitme.insanlarin kisilikleri farkli farkli.cocuk durumunu bir kenara birak simdilik.suan icin onemli olan kisi sensin.esinin ozur dilemesini bekleme.ozur dileyen erkek cok az.hatasini disa vurmayadabilir icinden evet hata yaptim der ama erkek ya altta kalmayacakya icine atar.bundan sonra dikkat eder.sen tepkini koydun sonucta.o anlamistir merak etme.belki etmez ama anlamistir

Benim esim kendi aileni unutacaksin benim ailemi benimseyecwksin diyenlerden bu konuda da cok sikinti yasadik annesi el ustunde tutulacak biz olelim onemsenmeyecek
Canim benim erkeklerin hepsi kendi ailsiyle ilgilenmeni kendi aileni unutmani ister merak etme.erkeklerdeki bu psikoloji anlamis degilim ama butun kadinlar ayni seyi soyluyor.dun kizkardesimle konusuyoruz oda ayni dertten muzdarip.bu sorunlar sadece senin basinda yok merak etme herkez ayni.biz kadinlar cok duygusaliz.

Yok cnm istemiyorum gercekten siram gelince okuruz ki cocuk icin okutuyordum onu da istemiyorum su anda

Canim blgsdr da yazmis cocuk konusunu biraz kenara birak aklindan cikarmaya calis. Karismak gibi olmasinda önce síkíntílarinin giderilmesi icin okutsan bir sonra ki tur da bebek icin okutsan? Ayrica diger arkadaslarimin dedigi gibi gitmesen belki daha iyi olur, icini dökersin ama tabi karar senin. Senden sadece bir ricam var, icine atma güvendigin biriyle paylas, rahatlat kendini.

Aynen canim eger konusup rahatliyacagin biri varsa git gelirsin sonra ama yoksa birakma bizi.benim yok mesala kimse beni anlamaz anlayamaz beni ancak siz anlarsiniz.

Aynen canim eger konusup rahatliyacagin biri varsa git gelirsin sonra ama yoksa birakma bizi.benim yok mesala kimse beni anlamaz anlayamaz beni ancak siz anlarsiniz.

Böyle cok fazla tanimadigin insanlarla paylasmakta bazen daha iyi oluyor, tarafsiz bir yorum aliyorsun ve kimse seni yargilayamiyor sucsuz yere.

canım dua et bol bol allah yardımcın olsun bende edeceğim sana kafanı başka şeylerle dağıt ailene git iyi gelir

Böyle cok fazla tanimadigin insanlarla paylasmakta bazen daha iyi oluyor, tarafsiz bir yorum aliyorsun ve kimse seni yargilayamiyor sucsuz yere.
Herkesin mutlaka derdi sikintisi oluyor.Yüce Rabbim sikintilarimizda mucadele etme sabri versin.hayatta hicbir sey kolay degil.herkesin bi intihani var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…