41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

kızlar bugun benım dogum gunum sağolsun bırcok arkadasım gerek arayarak gerek feysbukta kutladı. ama sabahtan berı beklıyorum eşimde tık yok kutlamadı hedıye almadı vs gectım onları bır de akşam balık pişirt getır de yıyeylım dedım tamam dedı gıttı pşişirtti getırdı kendı oturmadı nıye yemıyorsun dedım bızım okuldan bır arkadas doğum yapmıs onu zıyarete gıdecegız arkadaslarla dedı yersem kokarım dedı bır de bana gömlek utulettı kendıne çıktı gıttı şimdi oturmus mal mal bakıyorum burda benım doum gunumu bıle hatırlamayan adam gıtmıs elın bayanının doğum zıyaretine şastım kaldım
Unuttu mu yani yoksa sadece kutlayıp gecti mi sen dün falan bahsetmedinm i hiç?Bu arada nice mutlu yılların olsun canım :KK70:

Kızlar ben pazar gününe kadar okuyamıycam regliyim çünkü :KK43:.okutabilecegim kimsede yok :KK43:

Tamam seni listeden cikariyorum hizimiza da yetisemiyosun zorlanma seninkileri yarin verecegim arkadaslara

Hayırlı akşamlar arkadaşlar, yine döndüm şükürler olsun aranıza.

Şimdiye kadar okuduklarım:
Berirem - 3
Esma73 - 3
Babamın kızıyım - 3
Gulucukgs - 3
Kitapseverim - 3
Berre - 3
Blgsdr - 3

ALLAH kabul etsin inşallah...

Sanırım esma ayrılmış, adını listede göremedim, yerine Elanur gelmiş :) hoşgelmiş... Pazar sabahı İnternet'e bağlanma şansım oldu, baktım Elanur için çoktan Yasinler okunmuş :KK43: kusura bakmayın önceden görmüş olsaydım bende katkıda bulunurdum çok üzüldüm. Hakkınızı helal edin kızlar.

oglak_kadini oglak_kadini gülüm doğum günün kutlu olsun, Rabbim sevdiklerinle ve inşallah en kısa zamanda bebeğimle sağlıklı uzun ömürler geçirmeni nasip etsin.

@gulucukgs canım üzülme herşeyde vardır elbet bir hayır, inşallah en kısa zamanda bebek hasretini dindirir yaradan.

Bu arada yolculuk esnasında (esma hariç) hepinize birer adet Yasin okudum - ALLAH kabul etsin (dualarınız hayırlısıyla kabul olsun, Rabbim açtiğiniz ellerinizi boş çevirmesin - amin).

Kızlar karın ağrısından kıvranıyorum, sanırım yarın bende kırmızıları göreceğim. Hani mazeretli olduğumuzda bir başkasına okutturuyoruz ya payımıza düşenleri, bu 'BAŞKASININ' erkek olmasında sakınca var mı acaba?

BLGSDR arkadaşım için 4 adet okudum Allah kabul etsin inşALLAH..

kızlar bugun benım dogum gunum sağolsun bırcok arkadasım gerek arayarak gerek feysbukta kutladı. ama sabahtan berı beklıyorum eşimde tık yok kutlamadı hedıye almadı vs gectım onları bır de akşam balık pişirt getır de yıyeylım dedım tamam dedı gıttı pşişirtti getırdı kendı oturmadı nıye yemıyorsun dedım bızım okuldan bır arkadas doğum yapmıs onu zıyarete gıdecegız arkadaslarla dedı yersem kokarım dedı bır de bana gömlek utulettı kendıne çıktı gıttı şimdi oturmus mal mal bakıyorum burda benım doum gunumu bıle hatırlamayan adam gıtmıs elın bayanının doğum zıyaretine şastım kaldım

canım benim doğum günün kutlu olsun..Rabbim en kısa zamnda mutlu yuvanıza hayırlısıyla bir melek göndersin inşALLAH:KK60:

Tmm canim bu normal bi durum.Yüce Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin.ben yine kirmizi karti gorecem lekem gelmeye basladi.iyiki sen varsin bize moral oluyon yoksa iyice kafayi yiyecez.
amin cnm sğl seda da hamile biliyormuusn darısı size inş rabbim ol dese yeter var zamanı demek

canım yeni gördüm sağlıklı güzel yaşlara inş bu yıl sana gönlünde ne varsa getirsin tatlı bir bebiş versin eşin ilk kez mi unutuyor canım bence burbundan getir

Hayırlı akşamlar arkadaşlar, yine döndüm şükürler olsun aranıza.

Şimdiye kadar okuduklarım:
Berirem - 3
Esma73 - 3
Babamın kızıyım - 3
Gulucukgs - 3
Kitapseverim - 3
Berre - 3
Blgsdr - 3

ALLAH kabul etsin inşallah...

Sanırım esma ayrılmış, adını listede göremedim, yerine Elanur gelmiş :) hoşgelmiş... Pazar sabahı İnternet'e bağlanma şansım oldu, baktım Elanur için çoktan Yasinler okunmuş :KK43: kusura bakmayın önceden görmüş olsaydım bende katkıda bulunurdum çok üzüldüm. Hakkınızı helal edin kızlar.

oglak_kadini oglak_kadini gülüm doğum günün kutlu olsun, Rabbim sevdiklerinle ve inşallah en kısa zamanda bebeğimle sağlıklı uzun ömürler geçirmeni nasip etsin.

@gulucukgs canım üzülme herşeyde vardır elbet bir hayır, inşallah en kısa zamanda bebek hasretini dindirir yaradan.

Bu arada yolculuk esnasında (esma hariç) hepinize birer adet Yasin okudum - ALLAH kabul etsin (dualarınız hayırlısıyla kabul olsun, Rabbim açtiğiniz ellerinizi boş çevirmesin - amin).
allah razı olsun canım.

ayy kıyamam sana , unuttu demekki
doğum günün kutlu olsun canım, bu yıl istediğin ne varsa rabbim versin inşallah :KK68:

X