41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

euzu_besmele_arapca_turkce_yazilisi_okunusu.jpg

1. berirem.....................................4

2. Babamin_kiziyim.........................2
3. elanur84...................................3

4. gulucukgs.................................2
5. Kitapseverim..............................4......okundu
6. berree......................................4
7. blgsdr.......................................6
8. tuncer82...................................4
9.asmunikal...................................3.......okundu

10. e-brulim...................................3.......okundyu

11.loyalty88...................................4
12.adrenalin85................................2

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

yeni liste bu..BLGSDR için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(hamile kalabilmesi ve bebegini saglikli bir sekilde kucagina almasi icin okuyoruz) Şimdiden herkesten Allah razı olsun......
ben bi arkadaşa okuturum.

SLM TATLIŞLER DR DAN GELDİK İYİ ÇOK ŞÜKÜR BAĞDAŞ KURMUŞ GÖREMEDİK CİNSİYETİ DAHA ERKEN AMA YANILABİLİRİM DEDİ BİR AY SONRAYA KALDI NE YAPALIM AMA BANA EL SALLADI :KK31:

canım nasılsın, dün doktora gittin mi, ne söyledi ?
kandan hormon testi yapıyoya o değer yüksek çıktı. dr dediki. büyük bi ihtimal bu dış gebelikti. cuma tekrar gel kan tahlili yapalım. ağrım var dedim oda o olucak dedi. ameliyathanede içini temizlerim dedi. bende istemiyom. pis bi duygu.. kendimi toparlayamıyom dedim. oda şükret kendi kendine bi sorunsuz hamile kalıyon dedi.ama şiddetli bi ağrıda gece gündüz gel dedi.
bende eski yöntem 5-6 maydonoz sapını bir soğanla kaynattım. içtim ağrım yok gibi. ay allahım şimdi dış gebeliği okuyom. inş bir daha olmaz dış gebelik.
başka bi doktora daha görünecem. eşim cuma bi daha gidelim başka bi doktorada başvuralım dedi.

her şey imtihan eşim ağzımın içine bakıyo.. sensiz yaşayam diyo.... ama mutluyuz evimiz daha şen şakrak olsun diye dua ediyoz. ama iki hamileliğimdede azrailden dönüyom.

kandan hormon testi yapıyoya o değer yüksek çıktı. dr dediki. büyük bi ihtimal bu dış gebelikti. cuma tekrar gel kan tahlili yapalım. ağrım var dedim oda o olucak dedi. ameliyathanede içini temizlerim dedi. bende istemiyom. pis bi duygu.. kendimi toparlayamıyom dedim. oda şükret kendi kendine bi sorunsuz hamile kalıyon dedi.ama şiddetli bi ağrıda gece gündüz gel dedi.
bende eski yöntem 5-6 maydonoz sapını bir soğanla kaynattım. içtim ağrım yok gibi. ay allahım şimdi dış gebeliği okuyom. inş bir daha olmaz dış gebelik.
başka bi doktora daha görünecem. eşim cuma bi daha gidelim başka bi doktorada başvuralım dedi.

her şey imtihan eşim ağzımın içine bakıyo.. sensiz yaşayam diyo.... ama mutluyuz evimiz daha şen şakrak olsun diye dua ediyoz. ama iki hamileliğimdede azrailden dönüyom.
Canım herşeyde vardır bir hayır. inşallah bir dahakine sorunusuz rahat bir hamilelik geçirirsin.

ben ıyıyımmmm :KK68::KK68:
yanı ıyı hıssedıyorum bılmıom nıye bı sebebı var mı bılmıyorum bekıde vardır ruyamda yesıl bır mont alıp gıydıgımı gordum hakı yesılı ve cımen yesılı karısımı tabırlere baktım bır kaç hafta ıcınde guzel bır haber alacagınıza ısaret falan dıodu
Hayrolsun yesil gormek cok guzel.insallah cok guzel haberler aliriz

Neler cekmissin cnm benim hepimiz imtihandayiz rabbim guldurecek sizi insallah cnm

X