41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

euzu_besmele_arapca_turkce_yazilisi_okunusu.jpg

1. berirem.....................................4

2. Babamin_kiziyim.........................2.........okundu
3. elanur84...................................3

4. gulucukgs.................................2
5. Kitapseverim..............................4......okundu
6. berree......................................4
7. blgsdr.......................................6.......okundu
8. tuncer82...................................4
9.asmunikal...................................3.......okundu

10. e-brulim...................................3.......okundu

11.loyalty88...................................4
12.adrenalin85................................2

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

yeni liste bu..BLGSDR için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(hamile kalabilmesi ve bebegini saglikli bir sekilde kucagina almasi icin okuyoruz) Şimdiden herkesten Allah razı olsun......
okudum allah kabul etsin...

benım hala devam edıyor bıtecegı de yok cnm 2 tane bana verır mısın o zaman
Tmm canim.iyikide okumusum yarin adet gunumdu simdi lekem gelmeye basladi yarinda olurum artik.9 tane okudum 2 si sana olsun kalan 7yi de okuyamayan olursa sayarsin benden sonra mine var onada sayabilirsin.buayda olmadi.moralim cok bozuldu.Rabbim hayirlisini versin.iyi degilim.Rabbim sabir versin.bu ay cok guzel yumurtlama akintim olmustu.nasip degilmis demekki

Evi tasiyacagiz rahat rahat esyalari toplayabilirim artik.keske hamile olsaydimda esyalara elimi surmeseydim.esim toplardi.

Tmm canim.iyikide okumusum yarin adet gunumdu simdi lekem gelmeye basladi yarinda olurum artik.9 tane okudum 2 si sana olsun kalan 7yi de okuyamayan olursa sayarsin benden sonra mine var onada sayabilirsin.buayda olmadi.moralim cok bozuldu.Rabbim hayirlisini versin.iyi degilim.Rabbim sabir versin.bu ay cok guzel yumurtlama akintim olmustu.nasip degilmis demekki
nasıp kısmet canım yakında olacak bebısın ınan buna bende umutsuz vakayım çok üzgünüm bugun yıne offf

kızlar bugun benım dogum gunum sağolsun bırcok arkadasım gerek arayarak gerek feysbukta kutladı. ama sabahtan berı beklıyorum eşimde tık yok kutlamadı hedıye almadı vs gectım onları bır de akşam balık pişirt getır de yıyeylım dedım tamam dedı gıttı pşişirtti getırdı kendı oturmadı nıye yemıyorsun dedım bızım okuldan bır arkadas doğum yapmıs onu zıyarete gıdecegız arkadaslarla dedı yersem kokarım dedı bır de bana gömlek utulettı kendıne çıktı gıttı şimdi oturmus mal mal bakıyorum burda benım doum gunumu bıle hatırlamayan adam gıtmıs elın bayanının doğum zıyaretine şastım kaldım

X