41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

bız gırdık evet ama hamıle kalınca kesınlıkle gırmıycem

liste bitti benımkılerı annem ve loyal yarın okuyacak yenı lısteye gecıyıruz

ilk yazdığınız listede ben vardım; ama şimdi yokum...
CANIMBENDE SENIN GIBI HABERSIZ GELDI KUMBARA YAPAMAMISTIM 2 TANE YAZDIM SANA SUREMIZ IKI GUN HALLEDERSIN INSALLAH

Olmadık canım.kocayı görmedim. Ama persembe akşamı istwdi. Olmaz bi doktora gidelim soralım dedim. Oda bugün sabah diyoki iyiki dokunmamışım sana yoksa deli olurdum diyo.

Kızlar 2 aylık olup ölüyolar. İlki karnımda öldü. Diğeri kanamayla düştü. Doktor pazartesi gel ve bunun bi çaresine bakalım dedi.

Kızlar 2 aylık olup ölüyolar. İlki karnımda öldü. Diğeri kanamayla düştü. Doktor pazartesi gel ve bunun bi çaresine bakalım dedi.
Canim sana bi kez daha sormustum trombofoli testlerini yaptirdin mi diye bebekler senden beslenemiyor canim demekki arkadasim da 7. Haftada kaybetti yaptirdi pihyilasma sorunu cikti hamile kalir kalmaz clexan igneye basladi hergun vuruyo 23 haftalik oldular

Pazartesi gidicem .. Ozaman bi çaresine bakıcam dwdi doktor.

Pazartesi gidicem .. Ozaman bi çaresine bakıcam dwdi doktor.
Nasılsın canım daha iyimisin..İnşallah sorun çözülür bu son olur ya..

Benim iki taneyi annem yarin okuycak onu ben takip ediyorum bitince mesaj atarim seninki bitti diye
Canım haber verim diye uğradım..Bugün sancım var sağ kasığımda kistmi nedir korkuyorum..Oyüzden ablama okuttum senden aldığım 2 taneyi o gelmişti bugün kısmet işte :)allah kabul etsin..
Baksinlar bakalim eger o cikarsa cok uzulurum cunku sana aspirine basla demistim
Ben geçen onu sorcaktım size doktor bana bebe aspirini vermiş ne için ki acaba günde 1 mi dedi yoksa dostonex gibi haftada 1 mi hatırlamıyorum..

Gunde bir tane o canim kan akisini hizlandiriyor Allah razi olsun ablandan cok iyi olmus ablanin gelmeso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…