41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

euzu_besmele_arapca_turkce_yazilisi_okunusu.jpg

1. berirem..............................4

2. esma73...............................mazeretli

3. Babamin_kiziyim....................4 okundu
4. kitapseverim........................mazeretli
5. asmunikal............................3 okundu
6. berree.................................3 okundu
7. blgsdr..................................3
8. tuncer82...............................2

9. e-brulim.............................yok
10. gulucukgs.............................4 Okundu
11. loyalty88...............................mazeretli
12. adrenalin85.......................2

13. elanur84...........................4

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

yeni liste bu..ELANUR84 için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(.........................) Şimdiden herkesten Allah razı olsun......
3 TANEYİ HEMEN OKUYUP HABER VERİYORUM

Gecmio pek yhaaa cok uzuluyom ama elden bisey gelmio cok uzgunum tam bi kadin olsaydim 4 taneden bir tanesini dogurabilirdim hicbirini tutamadim icimde
Canım böyle düşünme bence, Rabbim nasip ederse sen dünyaya gelmesini istemesen bile gelir.Bizler neyin Hayır neyin şer olduğunu bilemeyiz bitek Allah bilir işallah sizleride nasip olur anne olmak (ha ben daha bekarim tabi:).Benim bi akrabamin tam 20 sene olmadı çocuğu ama Rabbim 20 yıldan sonra onlara bi evlat verdi (Allah esirgesin).Emin olun buda sizlerin imtihanı o dilerse imkansizlar oluyor yeterki o ol desin.

Benim işyerinden bi kadın emekli oluyor(kilolu bi kadın) ve adet olmuyo bikac ay heralde menepoza giriyorum diye dusunuyo bigün doktora gidiyor 7 aylık hamile :) belki zamanında ogrenseydi o bebeği dünyaya getirmeyecekti ama Allah zamanı geldiğinde ogrenmesini istedi

.Emin ol Allah nasip ederse olur ama sabırla dua etmek lazım .Bigün sizlerinde evlatlarinizi kucağına alacağınız gün gelir (işallah)

Gecmio pek yhaaa cok uzuluyom ama elden bisey gelmio cok uzgunum tam bi kadin olsaydim 4 taneden bir tanesini dogurabilirdim hicbirini tutamadim icimde
CANIM BETERİN BETERİ VAR.BAK BEN HİÇ KALAMADIM ACABA HİÇMİ KALAMIYACAM DİYE ÜZÜLÜYORUM.BUARADA ELANURUN YASİNLERİNİ OKUDUM YÜCE RABBİM DUASINI KABUL ETSİN

Benim işyerinden bi kadın emekli oluyor(kilolu bi kadın) ve adet olmuyo bikac ay heralde menepoza giriyorum diye dusunuyo bigün doktora gidiyor 7 aylık hamile :) belki zamanında ogrenseydi o bebeği dünyaya getirmeyecekti ama Allah zamanı geldiğinde ogrenmesini istedi

.Emin ol Allah nasip ederse olur ama sabırla dua etmek lazım .Bigün sizlerinde evlatlarinizi kucağına alacağınız gün gelir (işallah)
CANIM SENİN DUAN NEYDİ

CANIM SENİN DUAN NEYDİ

Canım ben çok yanlış kararlar alıyorum :KK43: hayırlı bi evlilik yapmak istiyorum ama olmuyor :KK43: .30 yasindayim çevremde herkes bana evde kalmış gözüyle bakıyor :KK43: .yüzüme karşı neler söylüyorlar :KK43: umarım en kisa zamanda hayırlı bi evlilik yaparım .hele 2 kişiyle görüştüm bu sene birini deli gibi sevdim ama olmadı.Digeriylede daha yeni ayrıldık .olmuyor neye elimi atsam kuruyor sanki :KK43:

HAYIRLISI olsun istiyorum ama olsun artık benden küçükler evlendi çocukları var :KK43: işallah banada nasip olur bigun

CANIM BETERİN BETERİ VAR.BAK BEN HİÇ KALAMADIM ACABA HİÇMİ KALAMIYACAM DİYE ÜZÜLÜYORUM.BUARADA ELANURUN YASİNLERİNİ OKUDUM YÜCE RABBİM DUASINI KABUL ETSİN
Sence insan hic bilmedigi gormedigi bir sey mi cok ister yoksabildigi sahip oldugu ve aciyla kaybettigi biseyi mi cok ister

benimki nasil bisey biliyor musun aslinda tarif de edemiyorum ama hz adem cennetten kovuldu ya bin yil dunyada surgun yasadi da geri gidebildi oyle bisey bu bana cennet gosterildi sonra alindi elimden

Canım ben çok yanlış kararlar alıyorum :KK43: hayırlı bi evlilik yapmak istiyorum ama olmuyor :KK43: .30 yasindayim çevremde herkes bana evde kalmış gözüyle bakıyor :KK43: .yüzüme karşı neler söylüyorlar :KK43: umarım en kisa zamanda hayırlı bi evlilik yaparım .hele 2 kişiyle görüştüm bu sene birini deli gibi sevdim ama olmadı.Digeriylede daha yeni ayrıldık .olmuyor neye elimi atsam kuruyor sanki :KK43:

HAYIRLISI olsun istiyorum ama olsun artık benden küçükler evlendi çocukları var :KK43: işallah banada nasip olur bigun
Insanlar memnun olmuyorlar cnm maalesef ben 29 yasindayim 4 yildir evliyim herkes bana bbeceriksiz bi cocuk doguramadin he heyy biz tarlada dogurup isimoze donuyoduk diyolar aci mi gormezden gelip birde asagiliyor lar

CANIM YÜCE RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE HAYIRLI OLACAK BİR EŞ NASİP ETSİN İNSALLAH.HİÇ CANINI SIKMA BENDE 36 YASINDA EVLENDİM DURDUM DURDUM TURNAYI GÖZÜNDEN VURDUM.TANIŞMAMIZ EVLENMEMİZ 31 GÜNDE OLDU.BENDE SENİN GİBİYDİM.SEN RABBİMDEN İSTE VARDIR ZAMANI GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN

Sence insan hic bilmedigi gormedigi bir sey mi cok ister yoksabildigi sahip oldugu ve aciyla kaybettigi biseyi mi cok ister

benimki nasil bisey biliyor musun aslinda tarif de edemiyorum ama hz adem cennetten kovuldu ya bin yil dunyada surgun yasadi da geri gidebildi oyle bisey bu bana cennet gosterildi sonra alindi elimden
EVET CANIM HAKLISIN BU ŞUNA BENZİYOR BEN HACCA GİTMEDEN ÖNCE COK İSTİYORDUM GİTMEYİ AMA GİDİP GELDİKTEN SONRA COK COK DAHA GİTMEK İSTEDİM.İNŞALLAH YİNE HAMİLE KALACAKSIN İNSALLAH KUCAGINA ALACAKSIN.BU BİZİM İÇİN Bİ İMTİHAN.BELKİ HEMEN COCUGUMUZ OLSAYDI İYİ BİR ANNE OLAMIYACAKTIK.DEMEKKİ DAHA HAZIR DEGİLİZ.KIYMET BİLMEMİZ İÇİN ZOR ELDE ETMEMİZ LAZIM.HAYATTA HERSEY ÖYLE DEGİLMİ.NE KADAR ZOR OLURSA O KADAR GÜZEL OLUR.

EVET CANIM HAKLISIN BU ŞUNA BENZİYOR BEN HACCA GİTMEDEN ÖNCE COK İSTİYORDUM GİTMEYİ AMA GİDİP GELDİKTEN SONRA COK COK DAHA GİTMEK İSTEDİM.İNŞALLAH YİNE HAMİLE KALACAKSIN İNSALLAH KUCAGINA ALACAKSIN.BU BİZİM İÇİN Bİ İMTİHAN.BELKİ HEMEN COCUGUMUZ OLSAYDI İYİ BİR ANNE OLAMIYACAKTIK.DEMEKKİ DAHA HAZIR DEGİLİZ.KIYMET BİLMEMİZ İÇİN ZOR ELDE ETMEMİZ LAZIM.HAYATTA HERSEY ÖYLE DEGİLMİ.NE KADAR ZOR OLURSA O KADAR GÜZEL OLUR.
mutlaka bizim bilmediğimiz bir nedeni var inanıyorum güçlüyüm güçlüyüm dıyorum kırılıyo bı yerde boyle :KK43: yarın boyle olmam ama

mutlaka bizim bilmediğimiz bir nedeni var inanıyorum güçlüyüm güçlüyüm dıyorum kırılıyo bı yerde boyle :KK43: yarın boyle olmam ama
YAA FATMA BİRSEY SORACAM BENİM BENİM YUMURTLAMA GÜNLERİMDE COK İSTEKLİ OLUYORUM 5-6 GÜN OLUYOR SONRA AKLIMA BİLE GELMİYOR ACABA SİZDEDE OLUYORMU

X