41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Ayy kimse yok mu kime sorsam bilemedim anneme sordum bekle dedi belki yine gelir dedi

temizlik sürene baglı...bu hastalıktan kaynaklanıyor ise namaz kılmalısın..ama adetının temızlık süresi dolmuş ise kılamazsın...

temizlik sürene baglı...bu hastalıktan kaynaklanıyor ise namaz kılmalısın..ama adetının temızlık süresi dolmuş ise kılamazsın...
Yok cnm adet doneminde degilim on gun var adetime kilmaliyim di mi ezan okunali yarim saat oldu bakiniom ole napcam diye

Dogum kontrol hapi kullaniyorum sanirim ondan oldu bu ara kanama ama 3 gundur akintimda hafif de olsa bi pembelik var ne bu anlamadim ilk defa ara kanama oluyorum

allahım yar ve yardımcın olsun...
Amin olsun yarabbim isyan etmiyorum 4 dusuk yiginla bekleme tedavi bebegimin emzigi biberonu sandikta actim demin aglamak bile ise yaramiyo insallah bu kotu gunler biter artik yoruldum desem de diyemiyorum bilmiorum

Yok cnm sen rahat ol rapor alsaydin keske dusmez o bebek coraspirin ic canim progestan verdi mi sana nerden anlamis dusme riskinin oldugunu
Coraspirini cuma başlayalım dedi. Folbiol ve fermat verdi. Ben senelerdir bunları kullsnıyom zaten . ama kürtastan sonrA psıkolojım bozulunca 7 aydır hiç bişi icmıyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…