41 tane güzel Hamile den Ayetel kürsi :)

Cnm mesajımı yeniden duzenledim. Uzun bir mesaj yazdim sana.Bir daha oku.eğer gözünden kactiysa diye diyoru..inşallah birilerine bir faydamiz dokunur ..Allaha emanet ol

Cnm mesajımı yeniden duzenledim. Uzun bir mesaj yazdim sana.Bir daha oku.eğer gözünden kactiysa diye diyoru..inşallah birilerine bir faydamiz dokunur ..Allaha emanet ol

Sagol canim benim Allah razi olsun cok sagol okudum tekrar tesekkur ederim

Canim benimmm guzel insanlar Rabbim sizden razi olsun Allahim kabul etsin dualarinizi hayirli dogumlar nasip etsin güzel Mevlam
Amin amin canım benim ya Rabbim binlerce kez razı olsun ❤ Rabbim tez zamanda hayırlısıyla sağlıcakla tüm isteyenlere içinde de sana okuduğumuz Ayetel kürsi ler hürmetine, Efendimiz (sav) hürmetine yavrusunu kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin (amin) ❤ ❤ ❤

Amin amin canım benim ya Rabbim binlerce kez razı olsun ❤ Rabbim tez zamanda hayırlısıyla sağlıcakla tüm isteyenlere içinde de sana okuduğumuz Ayetel kürsi ler hürmetine, Efendimiz (sav) hürmetine yavrusunu kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin (amin) ❤ ❤ ❤

Amin canım benim bu güzel dualar hürmetine mevlam kabul etsin Allah razı olsun sizden ❤❤❤

cumlemizden canim
ben 14 sene uzerine normal yollardan hamile kaldim sukurler olsun
ALLAH ol deyince hic bir sey engel olamaz
insaALLAH butun istiyenlere hayirla saglikla nasib olsun

Rahmetinden sual olunmaz mevlam nelere kadir o ol demeden olmaz inancımız tam şuphesiz Allah razi olsun sizlerden

Kızlar, anne adayları selamın aleyküm hepinize Rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepinize.. Allah ol demeden hiç bir şey olmaz şüphesiz ama ben sizlerden 1 er Ayetel Kürsi istiyorum bana da Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin diye inşallah da çok anlayışlı güzel hamişlerimiz vardır diye düşünüyorum şimdiden Allah hepinizden razı olsun.. Şuan ufak bi rahatsızlık atlattım bi kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ve dualarınızı bekliyorum Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin bana da Anne olabilmeyi nasip etsin inşallah.. Ve isteyen herkese tabi ki :KK200::KK200::KK200:
Okudum. Rabbim en doğru zamanı bilir. Hayırlısıyla sağlıkla evlat-evlatlar verecek inşallah.

X