41 tane güzel Hamile den Ayetel kürsi :)

Okudum canım bi abla vardı 39yasinda onunda olmuyordu ck uzulmstm dua etmiştim o ay mutlu haberini aldık seninde alırız insallah

Kızlar, anne adayları selamın aleyküm hepinize Rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepinize.. Allah ol demeden hiç bir şey olmaz şüphesiz ama ben sizlerden 1 er Ayetel Kürsi istiyorum bana da Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin diye inşallah da çok anlayışlı güzel hamişlerimiz vardır diye düşünüyorum şimdiden Allah hepinizden razı olsun.. Şuan ufak bi rahatsızlık atlattım bi kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ve dualarınızı bekliyorum Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin bana da Anne olabilmeyi nasip etsin inşallah.. Ve isteyen herkese tabi ki :KK200::KK200::KK200:
okudum canım rabbim gönlüne göre versin inşAllah

Kızlar, anne adayları selamın aleyküm hepinize Rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepinize.. Allah ol demeden hiç bir şey olmaz şüphesiz ama ben sizlerden 1 er Ayetel Kürsi istiyorum bana da Rabbim anne olabilmeyi nasip etsin diye inşallah da çok anlayışlı güzel hamişlerimiz vardır diye düşünüyorum şimdiden Allah hepinizden razı olsun.. Şuan ufak bi rahatsızlık atlattım bi kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım ve dualarınızı bekliyorum Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin bana da Anne olabilmeyi nasip etsin inşallah.. Ve isteyen herkese tabi ki :KK200::KK200::KK200:
Aleykum selam.Tam abdest aldım akşam namazini bekliyordum. Dua ettim sana ve tum isteyen kadinlara.yazını gördüm canım. Okudum Arapcasindan Ayetel Kursiyi.bu arada duanın başında ve sonunda Peygamber Efendimiz (s.a.v)e salata getirmek duanın kabulü için çok kiymetli. Bunu da yaptım. Tavsiye ederim cnm.dua semaya ulaşırken sema ve dua arasındaki perde kalkiyor bu salavatlarla.ayrıca ben 40 gün TEHECCÜDe kalktım. Üstüste aralıksız. TEHECCÜD namazi kıldım. Affedersin regl oldum ama birakmadim teheccde kalmayi. Kalktım abdest aldım ama namaz kılmayip dua ettim.tesbih çektim. Yalvardim. Yakardım Rabbime evlat için. Reglim bitince kaldığım yerden 40 günlük teheccud namazimi tamamladım. Ve ben o ay hamile kaldım!!!! RABBİM isteyen her kadına hayırlı ve sağlıklı gebelikler nasip etsin.haklarında hayra cevirsin bu duasını. Amin..

Son düzenleme:
Okudum canım duamı ettim allahım hayırlı evlatlar versin bizlerede evlatlarımızı sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin :anneadayı::KK15:

X