41 Meryem suresi 💛

Amin cumlemizden Kuzum rabbim en kisa zaman da nasip etsin insallah 😍❤️

🥶ah burcu o kadar haklisinki sen cesaret verdin git test yap diye sana haber edemedim 🙈 ama valla H M H M in dedigi gibi bebek icin heycanda yapamiyorum ki bir yandan calisiyorum bir yandan kayinbabam ameliyat olcak onun isleriyle ugrasiyorum fransizca anlamiyor diye bir yandan evimi copluk goturuyor 😅ve birazda dinlenmem gerek aslinda 🙈kusura bakma unuttugumdan degil gormedim valla Kizma bana 🙈❤️

Bugun @Vavin icin okuyoruz sen eskileri okuyarak gel istersen kaldigin yerden😍
Insan sevdiğine kırılır derler ya benimki o hesap💖bizle paylas müsait oldukça valla merak ediyorum 💞

Suan cok asiri agrim var 🙈 insallah iyiye isarettir dun kan verdim sonuc 157 deydi birde harin vercem insallah ❤️
Benimde oluyodu ağrılarım cnm normal Allah korusun aşırı agri kanamaya eşlik ederse tehlike olabilir onda da zaten ilac verirler hallolur 💖gayet güzel mas sağlıkla artsın degerin💞

@KelebekkB icin ❤️
Niyeti: hayirlisiyla hamile kalmayı ve bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🧡
Life light Life light ✔️
Magnifiaque Magnifiaque
E ELNISMUR ✔️
burcusami burcusami ❌2
Havva Aras Havva Aras ✔️
@zinciriye❌
H M H M ✔️
@Oriana❌
Asiltutku Asiltutku ✔️
@Renkli Fiyonk✔️
@rana20✔️
goah goah ❌
@Mimariye✔️
@kun fe yekunnnn✔️
Z Zerre ❌
@evremmrv ✔️
@KelebekkB
@Vavin
@Mucizebekleyis
@sedna03

@KelebekkB
Kuzum bende simdi okuycam Iki tane 🍒toplamda sana da 18 okunmus oluyor Regli arkadaslarimiz sonra okuyorlar 💛tamamlatmak istersen 41 e diye yaziyorum
Okudum😊

X