41 Meryem suresi 💛

Selamunaleykum kızlar kadir gecemiz mübarek olsun, Rabbim burdaki bütün arkadaşlarıma ve isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... Allah rızası için bana da dua eder misiniz doktor çok ciddi gelişim geriliği var 2 haftaya bebeği almamiz gerekiyor dedi 😔 dün bütün gün ağladım henüz çok küçük 😭 Allahım ne gelirse senden kimseyi darda zorda koyma korktuklarımızdan emin eyle derdi veren Rabbim dermanini da gönder inşallah 🤲🏻
Kuzum senin de kandilin mubarek olsun uzulme bu halde kendini yipratma
Daha once arkadasimin gorumcesine de aynisini demislerdi iki gun once dogum yapti bebek 2 kilo 700 graam ama saglikli senin icin dua edecem insallah guzel haberlerini alalim ❤️

Sat 11 Eylul 34+1 ama olcumler 3 hafta geri yani 37 de almis olsa 34 haftalik gelisiminde olacak elimde degil ki uzulmemek sakin kalmaya calisiyorum ilk baslarda onden gidiyordu 31 den sonra bi sey oldu 😔 covid atlattik ondan mi diyorum her sey geliyor aklima :KK43: ismim Hilal Allah razi olsun canim
Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıcakla alacaksın kucağına Allahın izniyle. Dua edicem senin için

Sat 11 Eylul 34+1 ama olcumler 3 hafta geri yani 37 de almis olsa 34 haftalik gelisiminde olacak elimde degil ki uzulmemek sakin kalmaya calisiyorum ilk baslarda onden gidiyordu 31 den sonra bi sey oldu 😔 covid atlattik ondan mi diyorum her sey geliyor aklima :KK43: ismim Hilal Allah razi olsun canim
Bebegin iyiyse eğer sıkıntı yapma cnm Allahın izniyle sağlıkla kucgaina alırsın ins küçük olsun da sağlıklı olsun..

• Beğen
Reactions: H M
Öyle olup sağlıklı doğum yapanlar var canm inşallah kucgaina alırsın Allah büyüktür 💗

H M H M kuzum senin için okudum rabbim kabul olan dualardan eylesin inşaAllah 🤲🏻

Magnifiaque Magnifiaque canım Z zinciriye ve H M H M için okudum Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻👶🏻🤲🏻

Okudum Hatice için Allah kabul etsin inşallah

Okudum Allah'ım duasını kabul etsin inşallah

Haticem senin için okudum rabbim tez zamanda dualarımızı kabul etsin🥰🥰 H M H M

Hatice icin okudum canim.
Rabbim kabul olunan dualardan eyler insallah
Allah razı olsun canlar 🤗

Senden de allah razı olsun hilalcim.
Insallah sag salim hayirli zamanda kucagina alirsin. Saglikli olsun evladin insallah.

Kuzum senin de kandilin mubarek olsun uzulme bu halde kendini yipratma
Daha once arkadasimin gorumcesine de aynisini demislerdi iki gun once dogum yapti bebek 2 kilo 700 graam ama saglikli senin icin dua edecem insallah guzel haberlerini alalim ❤️

Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıcakla alacaksın kucağına Allahın izniyle. Dua edicem senin için

Bebegin iyiyse eğer sıkıntı yapma cnm Allahın izniyle sağlıkla kucgaina alırsın ins küçük olsun da sağlıklı olsun..

Öyle olup sağlıklı doğum yapanlar var canm inşallah kucgaina alırsın Allah büyüktür 💗
Kızlar ALLAH hepinizden razı olsun gerçekten görmeden bilmeden tanımadan içten dualar ediyorsunuz RABBİM ne muradınız varsa versin bu mübarek günde inşallah... ALLAH büyük beklemekten başka çarem yok bayram sonrası gideceğim kontrole inşallah haber ederim

Kızlar ALLAH hepinizden razı olsun gerçekten görmeden bilmeden tanımadan içten dualar ediyorsunuz RABBİM ne muradınız varsa versin bu mübarek günde inşallah... ALLAH büyük beklemekten başka çarem yok bayram sonrası gideceğim kontrole inşallah haber ederim
İnşallah güzel haberlerin olsun burda bı arkadaş daha vardı senn gibi doğdu bebeği şükür bı sknti çıkmadı 🤗

Bugun sira da Oriana Oriana MERVENUR var

Niyeti : Bismillahirrrahmanirrahim Allahım Merve Nur kuluna saglıkla hamile kalıp sağlıkla hamileligi devam edip hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı evlatlarını kucagına alıp kavusmayı nasip et ya Rabbim
🧡
Life light Life light ✔️
Magnifiaque Magnifiaque
@Elif 8887
burcusami burcusami
Havva Aras Havva Aras
Z zinciriye
H M H M ✔️
Oriana Oriana
Asiltutku Asiltutku
@Renkli Fiyonk
R rana20
goah goah
@Mimariye
kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn (mazaretli )
Z Zerre
evremmrv evremmrv
KelebekkB KelebekkB
V Vavin
M Mucizebekleyis
S sedna03
Tesekkur ederim canim

X