41 hamile ve ayetel kürsi

goalk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2012
444
29
arkadaşlar bir arkadaşımız aylardır işssiz ve bu durumu onu psikolojik olarakta etkiledi onun iş bulabilmesi için 41 hamile arkadaştan ayetel kürsi okumalarını rica ediyorum ...

arkadaşlar bir arkadaşımız aylardır işssiz ve bu durumu onu psikolojik olarakta etkiledi onun iş bulabilmesi için 41 hamile arkadaştan ayetel kürsi okumalarını rica ediyorum ...

Arkadaşım hamile degilim ama bende okurum allah yardimcisi olsun...

canım hayırlısıyla iş için 41.sureden başlayıp 46.sureye kadar okusun (46 dahil ) ilk basta iki rekat namaz kılacak.ve 41.sureden 46.sureye kadar okuyacak. ama hiç konusmadan kimseyle. durup dinlenebilir yorulunca oldugu yerde. Allahın izniyle temiz niyetiyle isterse olur canım bana da arkadasım söylemişti okudum çok şükür var işim. söylüyorum tanıdıklarımada.

yanlıs yazmışım 40.sure olcak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…