41 Fetih Suresi

@morkagit Icin 2 tane okudum rabbim kabul etsin dualarıni en kisa zamanda

Reactions: H M
Okudum Allah kabul etsin

H M canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canım ben sabah okuduğumu yazmıştım unuttun galiba

Kelime-i tevhid dün 55 bin okuyabildik dağıttık kalanı da salavati şerife okuyalım dedik toplam 70 bin yani.. bu kadar kaldı azar alınsa bitse bende yarım kalınca eksik hissediyorum ,
Ben gormemisim canim simdi kelimeyi tevhid ve salavati serifemi aliyoruz

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 1
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 1
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1
19. @morkagit 1

sıradaki kişi @morkagit

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

liste alıma kapalıdır..

Allah razı olsun hepinizden , inşallah birgün yine toplaniriz devam ederiz ,
Asil senden Allah razi olsun guzelce takip ettin herkesin duasi icin okudun ve cok guzel yonettin bir daha program olursa katilmayi cani gonulden isterim arkadaslar Allah hepinizden razi olsun guzel oldu Rabbim dualarimizi kabul etsin etmediysede uzulmeyin mukafat insallah ahirete kalir daha guzel sekilde gelir hayirli gunlerrrr....

Dualar en güzel yere ulaşır inşallah devam istemeye, istemek bizden vermek Rabbimden ,
Rabbim çok büyük inşallah geciktiriyorsa güzelleştiriyor dur, inşallah yine yaparız canim

Allah razı olsun hepinizden , inşallah birgün yine toplaniriz devam ederiz ,
Senden de Allah razı olsun cnm ❤rabbim gönül muradini versin dualarim kabul oldugu diye sevincini yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…