41 Fetih Suresi

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque Magnifiaque 2
2. H M H M 1
3. SoLeiL12 SoLeiL12 2
4. Life light Life light 2
5. Merayyy Merayyy 2
6. burcusami burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 2
8. pawlover pawlover 2
9. Aselhannn Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn 2
15. S sheetan 2
16. mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 aysenurt3991 1
18. zey_nep zey_nep 1
19. @morkagit 1

sıradaki kişi @morkagit

❌ Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.❌

liste alıma kapalıdır..
Morkagit arkadasima 1 tane Fetih okudum Allah kabul etsin insallah kusura bakmayin geç oldu 🙄

Kizlar neler yapiyorsunuz hayatinda bir degisiklik olan var mi nasil geciyo bende bi degisiklik yok simdilik
Maleswf bende tam tersi oldu herşey 😔hayatımın en körü günlerini yaşıyorum kurban olduğum allahım dualarımı kabul etmedi nerde ne hata yaptım ki

Hayırdır canım ne oldu ki
ben gece gündüz çok dua ettim allaha yakardım niyetim için duam kabul olsun diye çok el açtım ama malesef rabbim kabul etmedi olmadı benim yüzümü güldürmedi aksine niyetimin kabul olmasını istemeyenlerin yüzünü bana güldürdü içiçlerine su serpildi ohh olmadı diye😔

ben gece gündüz çok dua ettim allaha yakardım niyetim için duam kabul olsun diye çok el açtım ama malesef rabbim kabul etmedi olmadı benim yüzümü güldürmedi aksine niyetimin kabul olmasını istemeyenlerin yüzünü bana güldürdü içiçlerine su serpildi ohh olmadı diye😔
Canım inanki herseyde bir hayır vardır. Rabbimiz kendisi buyuruyor ki; Hayır bildiğinizde şer, şer bildiğinizde hayır vardır. Allah bilir siz bilemezsiniz. Biz duamızı yapıp tevekkül edeceğiz takdir yüce Allah'ındır.

X