41 Fetih Suresi

Morkagit arkadasima 1 tane Fetih okudum Allah kabul etsin insallah kusura bakmayin geç oldu

Kizlar neler yapiyorsunuz hayatinda bir degisiklik olan var mi nasil geciyo bende bi degisiklik yok simdilik
Maleswf bende tam tersi oldu herşey hayatımın en körü günlerini yaşıyorum kurban olduğum allahım dualarımı kabul etmedi nerde ne hata yaptım ki

Maleswf bende tam tersi oldu herşey hayatımın en körü günlerini yaşıyorum kurban olduğum allahım dualarımı kabul etmedi nerde ne hata yaptım ki
Canım bazen istediğimiz şeyler hakkımızda hayırlı olmuyor. Ya da zamanı var belkide. Sen tevekkülü elden bırakma elbet yolunu bulur düzelir

Hayırdır canım ne oldu ki
ben gece gündüz çok dua ettim allaha yakardım niyetim için duam kabul olsun diye çok el açtım ama malesef rabbim kabul etmedi olmadı benim yüzümü güldürmedi aksine niyetimin kabul olmasını istemeyenlerin yüzünü bana güldürdü içiçlerine su serpildi ohh olmadı diye

Canım inanki herseyde bir hayır vardır. Rabbimiz kendisi buyuruyor ki; Hayır bildiğinizde şer, şer bildiğinizde hayır vardır. Allah bilir siz bilemezsiniz. Biz duamızı yapıp tevekkül edeceğiz takdir yüce Allah'ındır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…