41 Fetih Suresi

Azıcık daha olsaydık iyi olurdu 1 2 kişi daha gelseydi çokta yuklenmeyelim diyorum 33 mu 21 mi karar söylesin herkes öyleyse gonullulerse okuyalım🥰 gücü olan fazla da olur ben alırım günde 3 4 tane bı kaç kişi öyle alsak biter.
Meryem suresi bitmiş olcak bende okurum 3 tane daha kısa gibi sure

Azıcık daha olsaydık iyi olurdu 1 2 kişi daha gelseydi çokta yuklenmeyelim diyorum 33 mu 21 mi karar söylesin herkes öyleyse gonullulerse okuyalım🥰 gücü olan fazla da olur ben alırım günde 3 4 tane bı kaç kişi öyle alsak biter.
Nette baktim S Seferye hatun da demisti 33 diye o yuzden soyledim bana hepsi uyar ♥️

• Muhteşem
Reactions: H M
1. Magnifiaque Magnifiaque
2. H M H M
3. SoLeiL12 SoLeiL12
4. Life light Life light
5. M Manda_Lina
6. Merayyy Merayyy
7. burcusami burcusami
8. Hhhifa Hhhifa
9. H Hapiness
10. Aselhannn Aselhannn
11. S sheetan
12. S Seferye hatun

Evet hanımlar herkese 21 tane okuyalım. Kişi başı 2 şer tane düşüyor düşeriz. herkes genel 2 tane alır 🥰 hasta mazaretli olan olursa paylaşırız aramizda
Kızlar herkes tamam diyorsa 21 kişi başı okunsun başlayalım bu akşam
Merhaba, yaa katılmayı ben istedim ama ben de bugün regl olmayı bekliyorum. Birkaç gün geciktim , her an olabilirim. Ve 6 gün sürüyor. Dün siz ilk gönderide birkaç gün sonra başlarız yazınca ben de reglimin sonuna doğru gelir diye düşünüp katılmak istedim. Hemen başlamayı beklemiyordum. Ne yazikki yerime okuyacak kimse yok. Başlar başlamaz fire vermektense gruptan çıkmak daha iyi olacak sanırım. Kusura bakmayın lütfen 😕

• Beğen
Reactions: H M
Benim için sayı farketmez kızlar adet olana kadar yedek okurum ben ordan veririm. Meryem suresi bittiği için 3 4 rahat okunur bence her kişiye

X