41 Fetih Suresi

Tamam seni başa alırız insallah.
Okumasanda 1 tane de olsa adetliyken birine versen güzel olur canım olmaaassa ayarlarız insallah.uzun sürüyorsa eğer reglin.
Regl kısa sürer okuyamadgmi anneme verrim tüp bebek süreci sıkıntılı biliyosun iğneler haplar çok uyku yapyo bende sıkıştığımda anneme vermeye calsrm

Bizimki farklıydı kuzum biz insanlık için okuduk diyebilirim :) koronavirüs hastaları için ve bütün hastalarımız için okuduk.
Ona bende katıldım ya bı ara onu biliyorum. Ben de birbirimize dua edelim Ramazan gelmeden Meryem suresi bitti ya bide fetih okuyalım dedim 🥰

Sen ne ara transfer oldun 😍hadi sen guzel haber getir lutfen 😍insallah ol der olur 🤍😍
Perşembe günü 😂😂😂 alıp geldim bebisimi😍😍😍😍😍 Rabbim hepimize nasip etsin inşallah ya. Kız pıt diye rahmime koydular ya doktora diyorum ki bu ekrandaki mı bebek yaaaa çok güzeldi. Rabbim hepimize nasip etsin tez vakitte 😍😍😍😍

Perşembe günü 😂😂😂 alıp geldim bebisimi😍😍😍😍😍 Rabbim hepimize nasip etsin inşallah ya. Kız pıt diye rahmime koydular ya doktora diyorum ki bu ekrandaki mı bebek yaaaa çok güzeldi. Rabbim hepimize nasip etsin tez vakitte 😍😍😍😍
Insallah pozitif olur kuzum, sag salim alirsin kucagina.
Ekimde transferim oldu benim de, transfer odasina alirlarken ben de esime demistim, cocugumu ip geliyorum diye😊

X