41 Fetih Suresi

Arkadaşlar 21 tane okuyalım toplam olmassa 41 olmayacak gibi ne dersiniz?

Perşembe günü 😂😂😂 alıp geldim bebisimi😍😍😍😍😍 Rabbim hepimize nasip etsin inşallah ya. Kız pıt diye rahmime koydular ya doktora diyorum ki bu ekrandaki mı bebek yaaaa çok güzeldi. Rabbim hepimize nasip etsin tez vakitte 😍😍😍😍
Ya maşallah kuzum hadi güzel haberler ver sende inşallah 🥰 1 tane de olsa okumazmisin ki dua iyidir hem :)

Başlayalım kızlar inşallah olduğu kadar 21 tane okuyalım herkese? Katılmak isteyen varmı başka.
Kişi başı 2 tane en fazla düşer.

Canim cok tesekkur ederim, ilgilendigin icin. Ama allah nasip ederse hatime baslayacagim. Sizler icin hep dua ediyorum, etmeye de devam edeceğim. Sizlerden ricam benim icin sag salim çocuğunu kucagina alsin diye dua etmeniz bile yeterli.
Allah sag salim kucagina alsin insallah cogu gitmis azi kalmis 😍
Fetih gurubuna katılmak isterim bende. İsterseniz hergun okunacak sayıyı belirleyelim. Adet olsakra önceden okuruz biriktiririz herkese okumuş oluruz. Ben sonlarda hiç okuyamadım adet olunca.
tamamdir senide ekliyorum ♥️Aynen dedigin gibi olur

Son düzenleme:
Cok az degilmi sence 21 😅33 olmazmi
Azıcık daha olsaydık iyi olurdu 1 2 kişi daha gelseydi çokta yuklenmeyelim diyorum 33 mu 21 mi karar söylesin herkes öyleyse gonullulerse okuyalım🥰 gücü olan fazla da olur ben alırım günde 3 4 tane bı kaç kişi öyle alsak biter.

X