41 Fetih Suresi

Uzulme bak en azindan hamile kaldin ben daha hic kalamadim insallah dévamida gelir

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 3b
2. H M 4
3. SoLeiL12 3
4. Life light
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 3
8. pawlover mazaretli
9. Aselhannn 2
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy Mazaretli
14. @iremblncglyn 2
15. S sheetan 4
16. mutlulukbenihicbirakma mazeretli 1
17. aysenurt3991
18. S sedna03 mazeretli

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi Aselhannn ( Tuğba )

Ilk önce benm eşimin anne ve kardeslrmn her zaman sağlıklı mutlu ve huzurlu olması salih amelli insanlardan olmayı nasip eylesin rabbim bu dünyada ve öbür dünyada af afiyet ve sıhhat versin bana ve sevdiklerme. Içimde kalbimde olan tüm dualarmi rabbim kabul eylesin içinde hayırsız dualarm varsada hayra çevirsin rabbim benm için.
Ve tabiki en büyük duam 2 hafta sonra başlayacgm 3. Tüp bebegm bu sefer olumlu olsun embryolar sağlıkla tutunsun evlat olsun kucağımza versin rabbim. Bu doktoru vesile etsin bize. Benm için hayırsız ise de rabbim Hayrlıya çevirsin herşey yolunda gitsin diğer seferlerde tutunmasını engelleyen her ne varsa rabbim tüm o engelleri ortadan kaldırsın bu sefer bebegimzi kucağımza versin aminnn

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 3
2. H M 4
3. SoLeiL12 3
4. Life light
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 3
8. pawlover mazaretli
9. Aselhannn 2
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy Mazaretli
14. @iremblncglyn 2
15. S sheetan 4
16. mutlulukbenihicbirakma mazeretli 1
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi S Seferye hatun

bende dün 1 tane okumuştum ama giremedim siteye Rabbim kabul etsin

Canım arkadaşın duasını beklemeden okudum 1 tane Fetih duasını yazınca da okuyup bağışlarım inşallah. İhtiyaç varsa 1 Fetih daha okuyabilirim ? H M

Reactions: H M
Canım arkadaşın duasını beklemeden okudum 1 tane Fetih duasını yazınca da okuyup bağışlarım inşallah. İhtiyaç varsa 1 Fetih daha okuyabilirim ? H M
Canm akşamdan duamızn başladığını biliyor herkes hemen hemen. Ben giremesemde yazılsın eğer Duama edilsin deniyor ise..
Ancak arkadaşa bu şekilde niyet edebiliriz geç girer belki canim bende okudum zaten
Musaitsen 1 tane daha oku okuyamayan olur ise ekleriz inşallah sağolasın

Okudum canım 1 tane daha ALLAH kabul etsin inşallah

Canım bana yine 1 yazabilirsin annem okuyacak. Dün de okudu Allah kabul etsin inşallah. Reglim yarına biter gibi yarın ben devralcam inşallah yarın 2 yazabilirsin yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…