41 Fetih Suresi

Canm benm duam bismillahirahmanirrahim
Ilk önce benm eşimin anne ve kardeslrmn her zaman sağlıklı mutlu ve huzurlu olması salih amelli insanlardan olmayı nasip eylesin rabbim bu dünyada ve öbür dünyada af afiyet ve sıhhat versin bana ve sevdiklerme. Içimde kalbimde olan tüm dualarmi rabbim kabul eylesin içinde hayırsız dualarm varsada hayra çevirsin rabbim benm için.
Ve tabiki en büyük duam 2 hafta sonra başlayacgm 3. Tüp bebegm bu sefer olumlu olsun embryolar sağlıkla tutunsun evlat olsun kucağımza versin rabbim. Bu doktoru vesile etsin bize. Benm için hayırsız ise de rabbim Hayrlıya çevirsin herşey yolunda gitsin diğer seferlerde tutunmasını engelleyen her ne varsa rabbim tüm o engelleri ortadan kaldırsın bu sefer bebegimzi kucağımza versin aminnn

M Maviayyy nasılsın canım daha iyimisin.
Iyim cnm şükür dun gittim dr değerim düşmüş biraz ağırlı geciyor ama sukur ki kurtaj falan demedi
H M aksam okurum insallah
M Maviayyy nasil cikti sonuclarin
Iyim cnm sukur evet cikti değerim dusmus dr iki güne kan ver dedi değerin sifirlansin dedi tekrar kan pıhtılaşması için test istedi onuda eğtim ve arastirma hastanesinde yaptıracağım iste sonuca gore bakacagaz cnm hamile kaliyorum.ama iste devami gelmemesi uzuyor insani

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Reactions: H M
Aselhannn Tuğba arkadaşım için 1 adet fetih okudum ALLAH kabul etsin inşallah

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 3
2. H M 4
3. SoLeiL12 3
4. Life light
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 3
8. pawlover mazaretli
9. Aselhannn 2
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy Mazaretli
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 4
16. mutlulukbenihicbirakma mazeretli
17. aysenurt3991 1
18. S sedna03 mazeretli

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi Aselhannn ( Tuğba )

Ilk önce benm eşimin anne ve kardeslrmn her zaman sağlıklı mutlu ve huzurlu olması salih amelli insanlardan olmayı nasip eylesin rabbim bu dünyada ve öbür dünyada af afiyet ve sıhhat versin bana ve sevdiklerme. Içimde kalbimde olan tüm dualarmi rabbim kabul eylesin içinde hayırsız dualarm varsada hayra çevirsin rabbim benm için.
Ve tabiki en büyük duam 2 hafta sonra başlayacgm 3. Tüp bebegm bu sefer olumlu olsun embryolar sağlıkla tutunsun evlat olsun kucağımza versin rabbim. Bu doktoru vesile etsin bize. Benm için hayırsız ise de rabbim Hayrlıya çevirsin herşey yolunda gitsin diğer seferlerde tutunmasını engelleyen her ne varsa rabbim tüm o engelleri ortadan kaldırsın bu sefer bebegimzi kucağımza versin aminnn

Çok şükür canim sürekli kürtaj olmakta zor biliyorsun hiç değilse gerek kalmadı Rabbim inşallah Sana sagliklica hayırlısı ile versin. Genetik testlerinizi verin siz yinede inşallah tedbir senden takdir Allah'tan

Allah razi olsun cnm aynen en cok o masaya çıkıp kürtaj olmaktan korkuyordum
Amin cnm insallah rabbim hepimize nasip etsin
Dualarda yarim kaldi cnm ya

Yok canım devam ediyoruz biz niye yarım kalsın Allah büyük karşımıza çıkarır

H M canım Aselhannn için 2 tane okudum Allah kabul etsin. Rabbim emeklerinizi karşılıksız bırakmasın bu sefer sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Allah yardimcin olsun canim uzuldum bende Rabbim saglikla gecicek ve ssaglikla kucagina alabilecegin bi hamilelik nasip etsin en yakin zamanda

Bende okudum Allah kabul etsin 3 taneydi

Allah yardimcin olsun canim uzuldum bende Rabbim saglikla gecicek ve ssaglikla kucagina alabilecegin bi hamilelik nasip etsin en yakin zamanda
Allah razı olsun cnm insallah rabbim isteyen herkese hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin

Canım niyetine okudum. Rabbim tüm dualarını kabul etsin inşallah

H M canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…