41 Fetih Suresi

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 7
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover mazaretli
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy Mazaretli 1
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 4
16. mutlulukbenihicbirakma mazeretli 1
17. aysenurt3991 1
18. S sedna03 mazeretli

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi burcusami

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette buluşmayı nasip eyle. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. İsteyen herkese özellikle cennet annelerine saglikla kucagina alabilecegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle..bu mübarek günlerin hürmetine Rabbim hastalara ya Şafi isminle sifa, dertli kullarina deva, borcu kullarına edalar nasip eyle.. Evimize saglik,huzur bereket nasip eyle..bu mübarek günlerin hürmetine Rabbim sen bizim dualarımızı kabul eyle..

Son düzenleme:
Bazılarımiz Mazaretli yarın yeni listede kişi başı okunan sayısını değiştireceğim inşallah takipte olun hanımlar

İnşallah saglikli nasip etsin Rabbim kimyasal sonrası daha kolay kaliniliyor kürtaj olmadı hiç olmassa.
Hayirlisi cnm ya bilmiyorum.yediklerimizden ictiklerimizden mi neyse bu 3.olacak Allaha şükür kizlarim var ama iste insan üzülüyor evet şükür kurtaj olmadim.insllahta gerek kalmaz

H M cnm arkadasim demistim okumuş 1 tane 2.de ben abdest aliyim okirum birazdan

Reactions: H M
Hayirlisi cnm ya bilmiyorum.yediklerimizden ictiklerimizden mi neyse bu 3.olacak Allaha şükür kizlarim var ama iste insan üzülüyor evet şükür kurtaj olmadim.insllahta gerek kalmaz
Seni çok iyi anlıyorum 4 kere kaybettim nerdeyse kimyasal da değildi hepsi.. ama Allah'a sığınıp vaktini bekliyoruz başka elden ne geliyor ki kalbi atarken kaybetmek çok daha zor acısını üstümden hala atamıyorum... Arkada sarilacgim evladım da yok. O yzuden zulamizda olanlara siginacagiz elden ne gelir ki.. vaktini bekliyor demekki

Oyle tabi cnm rabbim sanada en kisa zamanda saglikli hayirli evlatlar nasip etsin benimde ilk gebeligim kalbi durup karnimda olmsutu 16 haftalik ya uzulmedim desemde yalan olur ama cok sukur inancimiz var iyikide kimseye soylememsiim sadece annem ve kardesim biliyor onlarda uzulecek şimdi rabbim hakkimda herzman hayirlisini nasip etsin ya birde varya insanin icine doguyor kac gundur moralim bozuktu kizim hissetti galiba ki aglaadi biraz once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…