41 Fetih Suresi

burcusami arkadaşıma 1 adet Fetih okudum ALLAH kabul etsin inşallah

burcusami için okudum. Rabbim kabul etsin inşaallah

Haber veremedim ek iş almıştım çok yoğundum sabahtan okuyorum ben canım giremesem de okudu say beni sen
Ben tahmin ediyorum okuduğunu canim merak etme yinede etiketliyorim hatırlatmak için.
Canim benim aileme iki tane okuturum zaten okumaya basliycam bugun yarin bilemiyorum bende iki tane okurum insallah
Allah razı olsun canim elinden geleni yapıyorsun bitanesini diğer arkadaşa okutuyorum sağolsun 4 tane aldı S sheetan
Bitane boş kalıyor onuda hallederiz kolay okunuyor zaten.
4 tane okudum biri mutlulukbenihiçbırakma yerine. Sıradaki müslüman kardeşimin niyetine. Allah kabul etsin
Aminnn
burcusami arkadaşıma 1 adet Fetih okudum ALLAH kabul etsin inşallah
Aminn
burcusami için okudum. Rabbim kabul etsin inşaallah
Aminnn
H M canım burcusami için annem 2 tane okudu Allah kabul etsin
Aminnn

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 4
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 1
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. S sedna03

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi burcusami

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette buluşmayı nasip eyle. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. İsteyen herkese özellikle cennet annelerine saglikla kucagina alabilecegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle..bu mübarek günlerin hürmetine Rabbim hastalara ya Şafi isminle sifa, dertli kullarina deva, borcu kullarına edalar nasip eyle.. Evimize saglik,huzur bereket nasip eyle..bu mübarek günlerin hürmetine Rabbim sen bizim dualarımızı kabul eyle..

Adet oldum az önce sabah 1ini okumuştum ama ikinciyi okuyamicam bugün

Herkes sayısını okuyunca bugünlük tamamlanıyor inşallah

Haticem yarın ve çarşamba annemin doktor işi varda biraz geç okur haberin olsun

Reactions: H M
H M kendi niyetime okudum cnm rabbim dualarımızı kabul etsin ins

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 4
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 1
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. S sedna03

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi burcusami

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette buluşmayı nasip eyle. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. İsteyen herkese özellikle cennet annelerine saglikla kucagina alabilecegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle..bu mübarek günlerin hürmetine Rabbim hastalara ya Şafi isminle sifa, dertli kullarina deva, borcu kullarına edalar nasip eyle.. Evimize saglik,huzur bereket nasip eyle..bu mübarek günlerin hürmetine Rabbim sen bizim dualarımızı kabul eyle..

Life light benim kafa gitti bugün sen bugün okumayacagm dedin sandım bende gittim okudum
Halbuki isaretlemisimde bugünü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…