40dk da 7 cm incelten kür (Dr.Feridun Kunak)

mrveva son durum nedir? :26:

canım vizelerim vardı ha bire yedim şiştim bi de reglm şu an da haftaya başlıcam yürüyüşle egzersizle destekleyerek sıkı br şeklde derslerimde çok yoğun ya o yüzden bi taraftan salmak gerekiyo hem vücut hem okul gitmiyo bi arada. ölçmedm ama eski halime kesin döndüm

ınceldikten sonra tekrardan eski halimize döner mıyız ki?

canım sonuçları okumadım hiç maranki tarifi yer alan topikte hep yazıp kaçmışlar ama boğazımızı tutarsak yani bir diyet değilde sağlıklı beslenirsek ki bu yaşam için de çok önemli o zaman alacağımızı sanmıyorum

ben kuru kuru yapmıyorum zaten karışımı yaptığımda ekmeği kesiyorum zaten sevmem bir de evde ufak tefek egzersiz yapıyordum asılsaydım baya bi düzelirdim ama o irade yok işte bende

bir de dizilere koymuşlar artık herkeste bi sabah yürüyüşü görüyorum heves ettim ya iyi bir şey aşılıyorlar milletimize

Son düzenleme:

aynen bende zaten sporu sevıyorum:) hmm dogru cnm

Gercekten deneyen varmi bu kadar kisa surede olurmu boyle bisey

Evet bu kürü biliyorum bi tanıdıkta yaptı gerçekten çok faydalıymış. En yakında yapmayı düşünüyorum.

susayım susayım dedimde dayanamadım ya kızlar feridun kunak resmen showmen bence bu kadar zayıflama kürü falan biliyo madem eşi hala neden göbekli çok merak ettim

kızlar çok özendim yazdım bi kenara tarifi ama biri başka diyor biri başka diyor hevesim kaçtı yapmam herhalde. bir de zahmetli yani yağ mağ. şu biberiye yağını sardım 1 gece ama sıkılıp yarım saat sonra falan yıkadım etkisini göremedim haliyle. ona devam edeceğim mutlaka. ama bu tarifi uygulamayı düşünmüyorum etkisini gören çok az :) :)

susayım susayım dedimde dayanamadım ya kızlar feridun kunak resmen showmen bence bu kadar zayıflama kürü falan biliyo madem eşi hala neden göbekli çok merak ettim

yok canım susmana ne gerek var sonuçta burada fikirlerimizi paylaşmakta özgürüz. showmen olduğu kanısına nerden vardın bilmiyorum ama tv programı sunması falan olabilir. bende çok bilmiyorum showmen mi değil mi...

zayıflama kürlerine rağmen eşi neden göbekliyi geçtim. o kadar para kazanıyorlar karı koca bi fıtness salonuna da gidebilir...

ben feridunu bilgi olsun diye yazdım kızlar malzemeleri biraz fazla tutabilir ve zahmeti var ama marankinin tarifi çok ucuza mal oluyor ve çok kolay sadece fıs fıslı şişede karıştırıyorsunuz en zahmeti bu. ben marankiyi denedim. uzun süre devam etmedim ama 5-6 kere denedim bu yaz tekrar başlayacağım....

canım hangi tariften bahsediyorsun bilmiyorum ama maranki tarifinde etki gören var nasıl yok
feridunun ki zahmetli olduğundan dolayı karışımların kıvamını tutturamayıp etki göremeyenler olabilir. maranki de fayda gördüm ben tavsiye ederim onu düşünürsen...

Kıslar bunu 2 hafta filan mı yapmak gerekiyor..sonuçtan memnun kalan var mı? şu an 53 kiloyum aslında inceyim ama bel kısmının dümdüz olmasını istiyorum..

Son düzenleme:

canım çok teşekkürler... hala düşünüyorum. yaparım gibime geliyor ama şuan şehir dışındayım evime dönünce daha rahat yapabilirim diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar ben iki doğum yaptım sezeryanla. tahmin edersiniz sıkıntılıyım önce denedim Dr. Furkan beyin karışımını bir kere ama spor yapmadım temizlik yaptım baktım değişen bişey yok, 2 gün sonra bir daha denedim karışımımdan emin olmak için aynen uyguladım üstelik bantta 3 km yürüdüm yüksek tempoda ama üzgünüm sonuç aynı .. yani boşuna masraf bence sadece cilde biraz soluk verdi okadar...

diyetim 22 gun sonra bitiyor. Ve diyetim tamamlandigi zaman bikini giyebilecegim hem de yillar sonra ilk defa. Ben diyete baslamadan once asagidaki urunden alarak kendime hedef koydum beni cok motive etti. Size de tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar araniza yeni katildim uyelik olarak onceden surekli takip ediyordum zaten yalniz bu kil lapasini duyunca bana bir heyecan basti gittim hemen aldim ve yaptim inanin 1cm bile incelmedi hatta kollarima bile kullandm oraya olmazsa baska bitarafa olur diye bosuna aldm okdar malzemeyi denemeyin asla!!

Ya ben anlamıyorum arkadasss bende hazır yapılmısını aldım aktardan gayette faydalı oldu bunu evde yapıpta yagını herseyını tam katıpta yapanlar nasıl olmusta fayda gorememıs anlamadımmm dogrusuuuu tabı surup yattıysanız faydası olmaz ..... terlemenız lazımmm ben yaptım gayette faydalıydııı devamde edıcem

cnm markasını bana yazabilirsimisin?
biberiye portakal meneşekşe hardal ve acı badem dısında başka bir yağ daha koydunu? sadece bunlarmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…