40dk da 7 cm incelten kür (Dr.Feridun Kunak)

benimde 2.gün kızarıklık kaşınma olmuştu tahriş önleyici olarak fındık yağı öneriyorlar ama bilemiyorum tabi

canım marka vermek yasak olablr özeline yazıyorum ama benm aldığım yağlarda oldukça uygun fiyataydı bende de kızarlık olduda. hardal yağı sabit bir yağ zaten diğer saydıklarım ise uçucu yazıyor üzerlerinde

bende bu gece unutmazsam yapmayı düşünüyorum tekrar =)

kızlar sonucu yazar mısınız? merak ediyorum teşekkürler

ben ölçemedim mezuram yok şu anki evimde pazertesi yaptım bu gece de yapacağım önceden işe yaramıştı bende o yüzden güvenip yapıyorum eski ölçülerim duruyor onlarla kıyas yapacağım bir kaç kere daha yaptıktan sonra ama sporla destekleyin kızlar bir de az yemeye gayret edin

arkadaşlar bu kil lapasını üşenmedim yaptım üşenmedim diyorum çünkü gerçekten çok zormuş .. yapmadan önce ölçülerimi aldım şuan yarım saat oldu 10 dk kaldı ... bazı arkadaşlar katı oldu falan demiş o yüzden ben nasıl yaptığımı kısaca yazayım tarifteki ölçüleri aynen uyguladım yeşil çayı birbuçuk su bardağı suda 1 dk kaynatıp 1 dk demletip sonra sıcak sıcak döktüm ve karıştırdım hepsini bi anda döktüm bu arada 1.5 du bardağı koydum çünkü kaynayınca suyu çekecek diye sonuç olarak çay 1 bardak anca çıktı .. neyse önce çayla kili bi güzel karıştırdım sonra yağları ölçülerine göre kattım pul biberide en son ekledim ve banyoda bi güzel yedire yedire sürdüm hem göbeğime hem basenlerime ve streç filmmle sardım heryerini hiç açıklık kalmayacak şekilde üstündende polar eşofman takımı giydim sıcak tutsun diye ve evin içinde yürüyüş yaptım kendi çapımda zıpladım hopladım işte .. :) daha yeni oturdum. öncelikle bendeki etkisini söyleyim karın bölgem aynı anda yanmaya başladı hani biberiye sürenler bilir onun bi yakıcı etkisi vardır o etkinin 10 katı gibi diyebilirim basenlerimde başta yoktu yanma hissi ama son 10 dkdır basenlerimde cayır cayır yanıyor şimdi kalkıp duşa girip temizlenip ölçüm yapıcam tekrar ve sonuçlarınıda yazarım .. herkese kolay gelsin..

merhaba kızlar .. maalesef pof çıktı üstelik vücuttan arıtmasıçok zor oldu banyonun batması cabası.. ölçümler lapayı sürmeden öncekilerle aynı .. şimdi dersiniz belki senin fazlan çok yoktu diye hemen hikayemi anlatayım.. ben 168 boyunda 68 kiloydum ve 2 ayda 60 kiloya düşüp 3-4 ay sonrasında da bi 5 kilo daha verip 55 kiloya düştüm bu arada 54 arada 57 oluyordu regli dönemlerimle ilişik olarak .. sonuç olarak 68ten 55e düşmüştüm hızlı bişekilde şuan 59 kiloyum o ayrı bi konu .. birden kilo verince haliyle sarktım .. bel bölgemde simit oluştu popo altında sarkma oldu .. bu lapayı duyduğumda ben zayıflamaktan ziyade sıkılaştıracağını umarak yapmıştım .. ama hiç bi etki göstermedi hani belki sürekli yapılırsa etki gösterir ama öyle ilk yaptığında 40 dkda 7 cm bilmem ne beklemeyin bence hiç bu zahmete bile girmeyin eğer bende bi sıkılaşma yapmadıysa kimsede yapmaz moralinizi bozmak gibi olmasında .. üzgünüm başka çarelerde görüşmek üzere...

canım 40 dk stüdyoda bekletildi sen evde olduğundan en az 2 saat bekletseydin keşke....
bir de 7 cm veren arkadaşın bel çevresi oldukça genişti...

ben marankinin tarifini yapıyorum canım sanada onu tavsiye ederim

arkadaşlar aktar bana ozonlanmış kayısı yağı verdi.bu mu istenen bi yardımcı olabilir misiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…